Як відключити кешування.

Не завжди механізми прискорення роботи браузерів через кешування веб-документів бувають корисні. Для їх відключення виробники різних браузерів пропонують варіанти різного ступеня зручності користування.
Інструкція
1
У браузері Mozilla FireFox наберіть в адресному рядку opera: config та натисніть Enter. З'явиться вікно з попередженням про необхідність бути обережним - погодьтеся. Наберіть в полі "Фільтр" browser.cache і в списку налаштувань залишиться менше десятка рядків. Вам потрібні дві з них - browser.cache.disk.enable і browser.cache.memory.enable. У обох в полі «значення» стоїть true, а вам треба подвійним клацанням замінити його на false. Зробивши це, перезапустіть браузер, щоб зміни вступили в силу.
2
У браузері Internet Explorer відкрийте в меню розділ «Сервіс» та клацніть рядок «Властивості оглядача». На вкладці «Загальні» вікна властивостей браузера натисніть кнопку «Параметри» в секції «Історія перегляду» - це сама верхня секція на цій вкладці. В селекторі «Перевіряти наявність поновлення збережених сторінок» виберіть пункт «ніколи», а в полі «Використовуване місце на диску" поставте нулик. Натисніть кнопку «OK» для збереження змін.
3
В Opera натисніть клавіші CTRL + F12 або клацніть рядок «Загальні настройки» в розділі "Налаштування" меню браузера. Перейдіть на вкладку «Розширені» і клікніть в списку ліворуч рядок «Історія». Виберіть значення «Відключено» в випадаючих списках «Кеш в пам'яті» і «Дисковий кеш». Виберіть значення «Ніколи» в аналогічних списках «Перевіряти документи» і «Перевіряти зображення». Натисніть «OK», щоб зафіксувати зміни.
4
В налаштуваннях браузера Google Chrome можливості відключення кешування сторінок не передбачено. Єдиний спосіб зробити це - передавати відповідну установку в рядку запуску браузера. Її можна додати в ярличок програми - клацніть ярлик правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню рядок «Властивості». Якщо ви запускаєте браузер з головного меню на кнопці «Пуск», то зробіть те ж саме - наведіть курсор на це посилання, клацніть її правою кнопкою і побачите таке ж меню з рядком «Властивості». У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Ярлик» і додайте до адреси виконуваного файлу в полі «Об'єкт» ці ключі: - disk-cache-size = 0 --media-cache-size = 0Іх треба помістити за лапками, що закривають існуюче посилання. Вийти повинна приблизно такий рядок: "C: Documents and SettingsAdminLocal SettingsApplication DataGoogleChromeApplicationchrome.exe" --disk-cache-size = 0 --media-cache-size = 0Затем натисніть кнопку «OK», щоб зафіксувати зміни.