Як відтерти маркер.

Якщо у вас є маленькі діти або ваша специфіка роботи змушує часто користуватися маркером , для вас найчастіше постає питання, як відтерти маркер або фломастер з одягу та інших речей.
Вам знадобиться
  • Спирт, вата, паперові серветки, одеколон, губка
Інструкція
1
Якщо ви випадково забруднили скляну поверхню, екран, іншу гладку поверхню маркером , або прокреслили невірний штрих ні в якому разі не стирайте його за допомогою ватки і води. Слід прати слід ваткою, змоченою в спирті. Для цього просто проведіть ваткою по непотрібному сліду. Якщо немає вати, використовуйте паперові серветки або губку.
2
Не варто терти межу ваткою далі, спочатку переверніть її чистою стороною. У такому випадку ви зможете уникнути появи розлучень і бруду на поверхні. Намагайтеся робити все акуратно і не поспішаючи.
3
Після видалення основного шару фарби витріть з поверхні залишки чистою сухою ваткою або серветкою. Якщо процедура завершена, але слід, нехай і невеликий, залишився - повторіть процес очищення з самого початку. Якщо під рукою немає спирту, його можна замінити будь алкогольної сумішшю - одеколоном, туалетною водою, рідиною для миття вікон. Тільки є одна незручність - залишиться на деякий час запах.
Зверніть увагу
Не забувайте про важливе правило для будь-яких експериментів, особливо з плямами! Спочатку спробуйте провести процедуру на маленькому, непомітному ділянці, і тільки потім переходите до всього плямі.
Корисна порада
Якщо поверхню, з якою потрібно стерти маркер можна терти спиртом, то спробуйте стерти малюнок зубною пастою. Для цього необхідно змінювати шар пасти як тільки вона насититься кольором маркера.Еще дієвий спосіб - піна для гоління. Їй необхідно бути присутнім на речі близько п'яти хвилин, після чого сліду не залишиться.