Як зупинити випадіння волосся у чоловіків.

Випадання волосся - це, мабуть, одне з найбільш небажаних наслідків старіння у чоловіків . Однак, проаналізувавши статистику, можна зробити висновок, що тільки половина чоловіків стикається з даною проблемою ближче до 50 років, в той час, як багато виявляють випадання волосся вже в 25-30 років. У більшості випадків алопеція викликана поганою спадковістю, але запобігти випаданню волосся все-таки можна. Для цього важливо пам'ятати про декілька простих правилах.
Інструкція
1
Гаряче повітря і вода негативно позначаються на волосся ах, тому мийте голову не гарячою, а теплою водою, також постарайтеся менше сушити волосся и за допомогою фена. Якщо просто необхідно скористатися цим приладом, то спершу намочіть голову, а потім висушіть пасма на низькій температурі.
2
Істотний вплив на волосся и має кількість протеїнів у вашому організмі. Тому, щодня вживаючи достатню кількість протеїнів, ви уникнете передчасне витончення волосся.
3
Кожен день на волосся ах скупчуються пил, смог, бруд, тому важливо мити голову якомога частіше. Регулярне миття волосся запобіжить накопичення не тільки бруду, але і надлишків секреції сальних залоз, що забивають пори і волосся яние фолікули.
4
Шкіра голови дуже чутлива, тому позбудьтеся звички чухати голову руками - гострі нігті можуть запросто заподіяти шкоду шкірі і волосся яним фолликулам.
5
Різноманітні засоби для укладки волосся допомагають зберегти стильну зачіску, але в той же час вони негативно впливають на здоров'я самих волосся. Постарайтеся менше користуватися засобами для стайлінгу, наносите гель тільки на стовбури волосся, а не на корені.
6
Захищайте від ультрафіолету не тільки шкіру, але і волосся и. Помітивши навіть незначні ознаки алопеції, надягайте головні убори, якщо плануєте перебувати під сонцем протягом тривалого періоду часу.
7
Існує безліч різноманітних засобів для догляду за волосся ами, придбати які можна в аптеці без рецепта.
8
Буває, що випадіння волосся свідчить про захворювання. Тому краще всього проконсультуватися з лікарем, який визначить причину алопеції і підкаже, як її призупинити.
9
Існує думка, що стійка вгору ногами збільшує приплив крові до голови і стимулює ріст волосся. Куди простіше буде регулярно масажувати голову - це більш приємний і дієвий спосіб.