Як повернути вилучену програму. Як відновити вилучену програму.

Часто у користувачів персонального комп'ютера трапляються ситуації, коли раптово віддаляються різні програми, або вірус заражає їх. Часом заново встановити програмне забезпечення неможливо, тому варто скористатися спеціальними утилітами. В інтернеті на сьогоднішній день існує безліч програмного забезпечення, яке дозволяє відновлювати файли і віддалені програми. Можна скористатися стандартними засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма UndeletePlus
Інструкція
1
Через меню «Пуск» вибираєте розділ «Усі програми», а потім вкладку «Стандартні». Переходьте на пункт «Службові». Далі в меню вибираєте «Відновлення системи». Дана операція призначена для відновлення системи на більш ранній період роботи. На комп'ютері будуть встановлені всі програми, які існували на жорсткому диску в заданий період часу.
2
Відкрилося нове вікно, в якому ви обираєте пункт «Відновлення попереднього стану». Слідуючи підказкам комп'ютера, натискаєте клавішу «Далі». Після цього вибираєте дату видалення програми. У правому вікні знаходите потрібну програму . Натискаєте по ній знову «Далі» і чекаєте, коли дана утиліта буде відновлена. Цей спосіб підходить в основному для таких програм, які були встановлені на комп'ютері недавно.
3
Також існує й інший спосіб відновлення програми. Необхідно встановити на комп'ютер спеціальну утиліту, яка називається UndeletePlus. Вибираєте при установці російську мову, щоб спростити використання програми. Запустіть встановлену програму . Далі у вікні, виберіть функцію «Сканувати». Без сканування функція «Відновити» буде недоступна. У правому вікні відобразиться результат сканування.
4
У цьому списку відзначте прапорцем програми, які вам не потрібно відновлювати. Решта будуть підготовлені на відновлення. Натисніть кнопку «Відновити». Програма повернеться на колишнє місце. Перед початком відновлення можна встановити прапорець на опцію «Відновити структуру папок». Через опцію «Фільтр» можна налаштувати параметри фільтрації. Тоді не доведеться шукати потрібні програми в великому списку всіх файлів.
З плином часу потреби користувачів комп'ютера змінюються: одні програми перестають бути потрібними, потреба в інших - зростає. Іноді стають потрібні перш віддалені програми і файли. Відновлення файлів в такому випадку відбувається дещо простіше, ніж відновлення програм.
Інструкція
1
Відновити файл, віддалений тільки що, можна натисканням клавіш "Ctrl-Z". Якщо ви знаходитесь в папці, в якій розташовувався файл, то результат побачите миттєво: іконка файлу знову з'явиться.
2
Файл, віддалений деякий час назад, такою дією не відновити. Відкрийте папку «Корзина». Іконки папки розташовані на робочому столі і на панелі внизу екрана (на ілюстрації він між значком комп'ютера і браузера). Знайдіть і виділіть в папці віддалені файли, що підлягають відновленню. Відкрийте меню правою кнопкою миші та натисніть команду «Відновити».
3
Файли, видалені без переміщення в «Корзину», може відновити тільки фахівець.
4
Відновити програми в звичному сенсі слова неможливо. Знайдіть файли установки і заново запустіть інсталяцію. Програма знову з'явиться з урахуванням раніше встановлених даних, збережених при видаленні (реєстрація, серійний номер та ін.).