Як визначити якість червоної ікри.

Справжній делікатес для гурманів, вишуканий, рідкісний і дорогий. Червона ікра заслуговує особливої уваги і пильності, особливо коли ви обираєте цей продукт в магазині. Якість ікри залежить від багатьох факторів: умов лову риби, технології її оброблення, рецептури приготування, умов транспортування, зберігання і торгівлі ікри. Як визначити якість цього аж ніяк не дешевого продукту?
Інструкція
1
Купуючи ікру, звертайте увагу на зовнішній вигляд продавця, чистоту прилавків і холодильників, умови зберігання ікри. Якщо ікра развесная, вона повинна зберігатися в чистому лотку, в холодильній камері, накладають її виключно в одноразових рукавичках, вона попередньо не розфасована по пластикових баночках. Останнє роблять, щоб швидше збути залежаний товар і приховати запах і вигляд неякісної ікри.
2
Запам'ятайте, «лососева ікра» - це загальна назва продукту. Справжня червона ікра може виготовлятися з ікри кети, горбуші і нерки, а також це може бути ікра Сіми, кижуча і чавичі. Виробник поруч з написом на упаковці «лососева ікра» повинен вказати, від якої риби вона взята. Ікра різних риб може значно відрізнятися за кольором, розміром і смаковим відтінкам. Наприклад, ікра нерки повинна злегка гірчити, вона дрібніша і яскравіше за кольором, ніж ікра кети і горбуші. Делікатес цих риб за кольором темно-оранжевий, ікринки великі, а присмаку гіркоти в ньому немає.
3
Якісна ікра густа, складається з однакових великих або середніх ікринок, ідентичних один з одним за кольором. «Правильні» ікринки розсипчасті, трохи блищать, але не склеюються. Деякі виробники додають в ікру рослинне масло. Це допомагає запобігти склеювання ікринок. Однак часто недобросовісні продавці намагаються приховати неналежну якість і збільшити вагу развесной червоною ікри великою кількістю масла. Пам'ятайте, масла повинно бути зовсім небагато, хороша ікра не плаває в ньому, немов у фритюрі.
4
Справжні ікринки будуть приємно лопатися на зубах, а ось штучні "ядерця" (з водоростей) будуть всього лише перекочуватися і танути, немов желе.
5
Дата виготовлення і термін придатності завжди прописується на упаковці. Традиційно збирання та заготівля ікри проводиться у серпні-вересні. Дата виготовлення коштує травень або січень - ікра була перефасували не в сезон. Якщо ікра развесная, попросіть сертифікат на продукт, де буде вказана дата виготовлення.
6
Якщо ви придбали рідку ікру з великим осадом і пристойною кількістю ікринок, що лопнули, вона може бути небезпечна для здоров'я. У такий ікри порушена технологія виробництва і, можливо, ікра заморожувалася.
7
Значок ГОСТу на етикетці та напис про те, що ікра першого сорту, - значить, ікринки підібрані ідеально за розміром. У другому сорті вже допускається змішування різних лососевих.
Зверніть увагу
Ікру можна поміщати в морозильну камеру, після розморожування вона перетвориться на слизька масу. Развесная ікра піддається впливу шкідливих бактерій з повітря. Дату виготовлення та склад дізнатися практично неможливо, а псується така ікра швидше банкової.
Корисна порада
Червона ікра після відкриття упаковки зберігає свої властивості не більше тижня при зберіганні в холодильнику.