Як зробити штучний сніг. Штучний сніг своїми руками.

Ще зовсім недавно, наші батьки та їхні бабусі та дідусі, прикрашаючи будинки до Нового року, розкладали під ялинками і між вікнами вату, яка імітує сніг. Виглядало це не те, щоб не привабливо, але сніг нагадувало лише частково. У наш час ми можемо зробити штучний сніг, який буде схожий на справжній і навіть буде холодним.
Інструкція
1
Для початку нам доведеться роздобути підгузники. Так, так, звичайні підгузники, адже саме в них міститься головний компонент, який і знадобиться нам при створенні штучного снігу - поліакрілат натрію. Він не продається в магазинах в натуральному вигляді, зате в підгузках його предостатньо. З одного підгузника розміру №5 вийде дві-три жмені штучного снігу.
2
Взявши достатню кількість підгузників, доведеться їх акуратно розрізати ножицями і вміст - той самий поліакрілат натрію - висипати в заздалегідь приготовлену ємність. Для цих цілей можна взяти відро або таз, або обійтися ємністю меншого розміру - все буде залежати від того, скільки снігу ви бажаєте в результаті отримати.
3
Після того, як вміст підгузків буде висипано в ємність, слід налити туди трохи води, перемішати, і почекати деякий час, поки поліакрілат натрію вбере рідина. Якщо «сніг» виглядає сухим, слід підлити ще трохи води і знову перемішати. І так до тих пір, поки вміст ємності не буде схоже на справжній сніг.
4
Щоб штучний сніг був схожий на справжній не тільки зовні, але і на дотик, досить помістити його в холодильник. Якщо ємність занадто велика - на холод. Головне, щоб температура не була нижчою нуля - в цьому випадку вода замерзне, і наш штучний сніг просто перетвориться на лід.
5
Тепер, коли штучний сніг готовий, їм можна прикрасити ялинку до Нового року, або позбавитися з друзями. Особливо це актуально в літній час, коли справжній сніг не знайти!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RL3jqZ5W5HI
Зверніть увагу
Поліакрилат натрію - прозорий гель адсорбент, всмоктуючий рідина, є токсичним полімером, що викликають алергічні реакції. Його вплив на організм людини до кінця не вивчено, тому слід з обережністю поводитися з Поліакрилат натрію, по можливості уникаючи тривалого контакту зі шкірою - скористайтеся гумовими рукавичками при виготовленні з нього штучного снігу.