Як визначити розмір шкарпеток.

Здавалося б, шкарпетки, сама незначна частина гардеробу, яка не повинна вимагати настільки ретельного вибору, як, наприклад, сукню чи костюм. Виявляється, дуже важливо знати їх розмір , якщо, звичайно, ви не хочете випробувати незручність при ходьбі: може «злетіти» п'ята або зім'яти носок. Але такі дрібні неприємності нікому не потрібні. Як же визначити розмір шкарпеток самостійно? Адже не кожен продавець з посмішкою протягне вам пару шкарпеток для примірки. Це не прийнято, та й не естетично. Тому є вагомі причини навчитися визначати розмір шкарпеток, а одного разу дізнавшись його, постаратися ніколи не забути.
Вам знадобиться
  • лінійка
Інструкція
1
Самий вірний і перевірений спосіб, який існує здавна, - це носок, обмотаний навколо кулака. П'ятка при цьому повинна збігатися з носком.
2
Більш надійний і точний спосіб правильно визначити ваш розмір шкарпеток вимагає більше часу, ніж перший варіант. Вам потрібно на аркуші паперу зробити відбиток стопи, тобто змалювати її по контуру. Знадобиться лінійка. Запам'ятайте велику довжину. Робота пророблена, залишилося по таблиці (нижче) дізнатися ваш розмір шкарпеток.
3
Виміряйте довжину від кінчика великого пальця до п'яти. Примітка: змалювати необхідно обидві стопи, так як зазвичай ступні мають різний розмір .
4
Запам'ятайте велику довжину. Робота пророблена, залишилося по таблиці дізнатися ваш розмір шкарпеток.
5
Визначення довжини стопи не завжди можна застосувати до маленьким дітям. Не всі малюки слухняно дадуть виміряти свою ніжку. Є один дуже хороший спосіб. Скориставшись ним, ви довідаєтеся не тільки довжину стопи, але і її ширину, що допоможе вибрати найбільш комфортні шкарпетки для дитини. Отже, після купання ніжку вашого чада потрібно поставити на листок паперу, залишиться вологий слід, який ви зможете описати. До речі, таким чином ви зрозумієте, низький чи високий підйом стопи у вашого малюка. Це важливо враховувати, коли вибираєте дитячу обувь.С урахуванням всіх правил, не важко буде зробити правильний вибір. І вашим ніжкам буде комфортно.
Корисна порада
Слід знати, що не в усіх країнах однакові стандарти розмірів. При покупці шкарпетки не російського виробництва зверніть увагу, що, якщо ваш розмір взуття 36-37, шкарпетки будуть 9 розміру, в свою чергу 38 розміром відповідає 9?, 39-40 - 10 розмір, а 41-42 - 10? .Також Пам'ятайте , всі виробники індивідуальні. І тоді ваш правильний розмір виявиться зовсім не правильним. Матеріал і щільність вироби також грають не останню роль у виборі размера.Возьміте шкарпетки різних виробників. Подивіться, як вони «сядуть» на нозі. Якщо все влаштовує - дотримуйтеся виробів даного виробництва.