Як оплатити мобільний телефон через інтернет.

Вам набридло щоразу, коли необхідно оплатити мобільний зв'язок, одягатися і йти в довколишній магазин, де стоїть термінал? Набридло розправляти купюри, які він не хоче приймати? Є вихід. Набагато простіше і зручніше, сидячи вдома за комп'ютером, увійти в інтернет і в два рахунки зробити платіж. Але як це зробити, запитаєте ви. Та дуже просто!
Інструкція
1
Для початку вам необхідно завести собі електронний гаманець. Для цього існує безліч сайтів і різних компаній, які займаються цим, але розглядати найкраще на прикладі RBK Money, так як даний гаманець дозволяє сплатити послуги абсолютно будь-якого оператора.
2
Отже, заведіть собі електронний гаманець на сайті https://rbkmoney.ru. Для цього виберіть розділ "реєстрація". Заповніть там, у вікні,, всі необхідні пункти. Потім дотримуйтесь всіх інструкцій на екрані і тим самим завершите регістрацію.Совет: Заведіть більш надійний пароль, щоб ніхто із сторонніх не зміг його зламати.
3
Тепер вам потрібно поповнити баланс вашого електронного гаманця. Для цього існує багато різних способів. Ви можете миттєво поповнити електронний гаманець за допомогою банківської карти Visa або MasterCard, через офіси агентів з прийому платежів та платіжні термінали, за допомогою банківських переказів, також ви можете взяти мікрокредит, але найзручніший з них - це поповнення за допомогою банківської карти. У спеціальному розділі на сайті ви повинні ввести номер своєї банківської картки та інші дані, зазначені в полях, після чого здійснити платіж.
4
Далі вам потрібно вказати всі реквізити даного платежу (а саме: номер телефону і суму).
5
Тепер вам залишається тільки підтвердити свій платіж.
6
Як тільки ви підтвердите свій платіж, гроші одразу ж зараховуватися на особовий рахунок вашого мобільного телефону і відповідно спишуться з вашої банківської карти. Ви можете оплачувати стільниковий зв'язок, таким чином, не тільки сидячи вдома за комп'ютером, але також в будь-якому іншому місці, де є доступ до інтернет у (наприклад, якщо ви їдете в транспорті, ви можете зайти на сайт rbkmoney.ru з мобільного телефону і поповнити баланс свого мобільного телефону).