Як намалювати свою сторінку.

Індивідуальний дизайн вашої інтернет-сторінки - це гарний початок будь-якої підприємницької, та й будь-який інший, діяльності в мережі. Грамотно підібрані кольори і унікальні малюнки сприятливо позначаться на ставленні до вас відвідувачів сайту. Домогтися цього легко, потрібно лише слідувати простий ланцюжку дій.
Інструкція
1
Підберіть програмне забезпечення для вашого сайту. Залежно від здібностей і версії "движка", залежатиме свобода ваших дій. Це можуть бути безкоштовні версії кшталт Joomla або drupal, які у величезній кількості викладені в інтернеті на офіційних сайтах.
2
Замовте свій власний унікальний двигун вашого ресурсу. Створювати його самостійно не рекомендується, так як на вивчення всіх тонкощів програмування можуть піти роки. Краще залиште це професіоналам.
3
Починайте проектировку ресурсу після того, як програмне забезпечення буде вибрано. Визначте можливі варіанти оформлення в залежності від цілей ресурсу. Визначте розташування і кількість кнопок, щоб користувачам було зручно переміщатися по сайту. Не завантажуйте ресурс зайвими елементами.
4
Підберіть розміри і масштаби зображень. Якщо ви створюєте візуальну складову частину сайту з нуля, то у вас немає ніяких обмежень. Відштовхуючись від заздалегідь створеного шаблону, підганяйте малюнки під наявні формати.
5
Малюйте одразу на комп'ютері. Ви, зрозуміло, можете намалювати всі заготовки на папері, відсканувати і підганяти під сайт. Однак, ви сильно втратите і в якості зображення і в витрачений час. Придбайте графічний планшет і, насолоджуючись можливостями комп'ютерної реставрації, створюйте шедеври відразу на заготовках для вашої сторінки.
6
Грайте з переходами різних верств. Наприклад пустіть невеликий візерунок, який буде починатися на шапці сайту, а закінчуватися на кнопках. Подібні речі завжди радують відвідувачів, і їм захочеться повернутися на нього ще.
7
Використовуйте фотографії з фото-банків або свої власні, якщо ви тільки вчитеся малювати. Ви зможете доповнювати їх різними графічними кистями або своїм логотипом.
8
Додайте отриманий матеріал, заздалегідь підготувавши всі деталі сайту. Заміна стандартних зображень відразу ж зробить ваш сайт унікальним і набагато більш виразним на тлі звичайних "шаблонів". Після того, як заміна буде проведена, поновіть сторінку, і ви побачите результат.
Корисна порада
При виявленні недоліків, завантажте ту частину шаблону, яку потрібно переробити, в графічний редактор і виправте помилку.