Як вивчати китайську мову.

Знання китайського мови давно перестало бути приводом для усмішок. І хоча англійська мова продовжує бути провідним, більше однієї шостої населення світу говорить китайською говіркою. Якщо ви вже зараз усвідомили для себе важливість вивчення даного мови , вам слід знати декілька речей, освоєння яких вам допоможе в скоєнні перших кроків на шляху до успіху.
Вам знадобиться
  • Довідкова література, інтернет ресурси, відеоматеріали, старанність і бажання.
Інструкція
1
Підберіть для себе допоміжний сайт, якщо ви не хочете поки витрачати гроші на репетитора або курси. Вам все одно знадобиться чиясь допомога в освоєнні азів. Для цього він можна звернутися до безлічі різних інтернет-ресурсів. Навряд чи ви знайдете сайти для просунутого вивчення, так як практично всі подібні портали створені для новачків.
2
Придбайте необхідну літературу. На інтернет-порталах ви знайдете пояснення тих чи інших правил і, можливо, навіть приклади вимови. Однак тренувальні вправи та інші матеріали для відпрацювання найкраще придбати в друкованому вигляді, щоб займатися було зручніше. Більш того, придбайте пару методичок з різними схемами і правилами. Це скоротить ваш час на складання подібних самостійно.
3
Намагайтеся знайти посібники з CD або DVD матеріалами. На дисках, як правило, багато візуальних ресурсів, які допомагають сприймати інформацію, отриману з книжок і мережі.
4
Навчіться працювати з транскрипцією. Перш, ніж вивчати правила правопису і заучувати слова, варто навчитися легко сприймати матеріал. Для цього ви повинні вміти безпомилково читати та інтерпретувати транскрипцію.
5
визубрівать правила. Так як у вас немає вчителя, якщо ви помилитеся, то вас нікому буде виправити. Тому кожен виняток і кожен нюанс повинні міцно засісти у вас в голові. Наприклад, вранці, поки вмиваєтеся і чистите зуби, повторіть правила читання, або хоча б просто порахуйте від одного до ста по-китайськи. Такі невеликі розминки дозволяють завжди бути в тонусі.
6
Будьте готові прикладати більше зусилля. Складність вивчення східного мови у відсутності спільних рис з європейським. Готуйтеся сприймати абсолютно нову систему розуміння будь-яких речей, а не просто вчити нову мову. Як тільки ви перестанете боятися мови , прийде і легкість розуміння та освоєння. До цього ж моменту доведеться ретельно працювати.
Корисна порада
Слухайте музику на китайському і по можливості дивіться фільми на ньому. Самоосвіта, на жаль, має мінус, в ізоляції людини від досліджуваної мови. Намагайтеся заповнити цей недолік.