Як виготовляти корпусні меблі.

Не секрет, що далеко не кожна людина може займатися виготовленням корпусних меблів. Справа ця вельми клопітка, вимагає наявності необхідних навичок, терпіння, працьовитості і гарного смаку. Зате виготовлена своїми руками меблі - річ, повною мірою відповідає вашим запитам і уявленням про те, якою вона має бути.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до створення, наприклад, кухонної шафи, потрібно обов'язково накидати його креслення або, в крайньому випадку, скористатися готовим варіантом з журналу або інтернету. У готовий проект завжди можна внести свої корективи. Безумовно, що він повинен бути прив'язаний до розмірів приміщення і вписуватися в загальний інтер'єр.
2
Після того, як проект готовий, можна приступати до складання списку необхідних матеріалів. Сьогодні зовсім необов'язково тримати у себе вдома столярну майстерню. Виготовлення основних деталей корпусних меблів краще довірити спеціалізованій майстерні, де їх зроблять в точній відповідності з вашими вимогами.
3
Втім, якщо ви майструєте, наприклад, тумбочку для дачі, сенсу витрачатися на майстерні немає, зробіть креслення вироби і випиляєте електролобзиком по викрійці деталі з ДСП. Залишайте необхідні припуски (2-3 мм). Зберіть деталі за допомогою фіксаторів і закріпіть алюмінієвий профіль. Власне, все. Залишилося обробити краї і підігнати деталі, якщо десь помилилися.
4
Якщо ж ви прихильник якості, то замовляйте деталі в майстерні а собі можна залишити все інше від доведення деталей до збірки і установки. Можна, приміром, зайнятися оклейкой кромки ПВХ. Її встановлюють в місцях, схильних найбільшим механічним впливам (край столу і т.п.).
5
Обов'язково потрібно продумати систему кріплення. Дуже ефективні кріплення за допомогою конфирматов і Мініфікс, а також традиційні - куточки, стяжки, шурупи.
6
Особа меблів - фасад. Він повинен поєднувати в собі розумну ціну і витончений зовнішній вигляд. Якщо ви не обмежені в засобах, то можете замовити фасад з натурального дерева, алюмінієвого профілю або МДФ. Більш економічний варіант - це фасади з ламінату.
7
При установці ящиків потрібно підібрати надійні та зручні в експлуатації висувні механізми. І останнє - вибір фурнітури, від якої також багато в чому залежить зовнішній вигляд меблів і її функціонування. Тут все буде залежати від вашого смаку і наполегливості в пошуку того, що вам потрібно. Благо, що вибір зараз дуже великий.