Як оформити фото для дитячого саду.

Для того щоб зробити красиво оформлену фотографію для дитячого саду, можна скористатися оригінальними рамками, які є в Фотошопі. Робиться це не так вже й складно, а наші інструкції допоможуть вам у цьому.
Інструкція
1
Дитячі фотографії завжди хочеться зробити найкрасивішими і оригінальними, так як діти швидко дорослішають, і хочеться залишити добру пам'ять про часи щасливого безтурботного дитинства. У багатьох дитячих саду х є спеціальні стенди з фотографіями вихованців. Для того щоб красиво оформити дитячі фотографії для такого стенду, скористайтеся нашими советамі.Делать будемо красиву рамку, використовуючи Фотошоп.
2
Для початку відкрийте вподобану вам рамку в Фотошоп, робіть це через Мій комп'ютер: просто клікніть на файл правою кнопкою миші і виберіть Відкрити за допомогою Photoshop. Якщо шар з рамкою знаходиться на замку, то клікніть по шару два рази на віконці Шари, а у вікні тисніть ОК. Тепер дублюйте основний шар за допомогою одночасного натискання кнопок Ctrl + J. Наявність білого тла в рамці залежить від її формату (білий фон зазвичай є у форматі jpg).
3
Для того щоб прибрати фон, виділіть його за допомогою інструмента Чарівна паличка, а потім натисніть Видалити (Delete). Тепер замість білого тла ви бачите базовий фон (сірі та білі квадратики в шаховому порядку).
4
У верхньому меню вибираєте Виділення, а потім натискаєте Скасувати виділення. Тепер відкрийте в програмі вашу фотографію , виділіть її та перемістіть в рамку за допомогою інструменту Переміщення. Якщо фотографія не відповідає розмірам рамки, її ( фотографію ) можна збільшити або зменшити. Натискаєте клавіші Ctrl + Т, потім викликаєте команду Редагування - Трансформування - Масштабування.
5
Тепер утримуєте клавішу Shift і тягнете зображення за кути вгору і вниз до тих пір, поки не отримаєте потрібний розмір. Далі натисніть Enter для того, щоб зберегти результат. Залишилося виконати зведення шарів, для цього викличте команду Шар - Зведення шарів. На завершення збережіть зображення у форматі jpg.