Як очистити обличчя народними методами.

Очищати і живити шкіру обличчя необхідно будь-якій дівчині. Адже шкіра - показник молодості, краси і чарівності. Сучасна косметологія представляє ряд косметичних пілінгів, які розгладжують і очищають шкіру. Проте в домашніх умовах теж можна отримати приємний ефект, якщо правильно підібрати природну маску для обличчя.
Інструкція
1
Чиста шкіра без подразнення і сухості навіть після тридцяти років в усі віки викликала захоплення. Єгипетська цариця Клеопатра використовувала спеціальні маски для очищення й омолодження шкіри. Проблемами омолодження шкіри і шкіри обличчя, зокрема, займаються дві науки: дерматологія і косметологія.Еслі ви хочете, щоб ваше особа було чистим і ніжним, ніколи не мийте його водопровідною водою. Оскільки в такій воді розчинені важкі метали, захисна функція шкіри слабшає, внаслідок чого вона легше забруднюється. Крім того, не слід мити шкіру обличчя з милом - для цього призначено спеціальне молочко для вмивання. Можна також скористатися фільтрованої кип'яченою водою. Ще краще підійде для вмивання свіжа джерельна вода.
2
Існують як косметичні, так і природні методи очищення шкіри обличчя. Широке поширення отримали маски з овочів і фруктів. Активними речовинами більшості фруктових масок є кислоти та вітаміни. Діючи одночасно, вони дозволяють досягти вражаючих результатів. Так, наприклад, лимонний пілінг освітлює шкіру і заодно її очищає. Рецепт його наступний: беруть лимонну часточку, видавлюють з неї сік і розбавляють з оливковою олією. Ефект від застосування такої маски досягається приблизно через тиждень. Крім того, в народній медицині широко використовуються яблучні маски. Для цього беруть свіжі яблука, подрібнюють їх в кашку і наносять на шкіру. Ця маска підійде тим, у кого шкіра є жирною. Іноді протерті яблука змішують зі сметаною або кисляком, щоб шкіра ставала м'якою, а пори розкривалися. Молоко, кефір і кисле у складі масок дуже корисні для шкіри. Вони одночасно очищають і відбілюють її.
3
Ще одним способом очищення шкіри є розпарювання особи. Це надійний і якісний метод очищення закупорених пір. Особливо він підійде тим, у кого нормальна, жирна або комбінована шкіра. Для цього вам потрібно взяти квітки ромашки, заварити їх в каструлі або інший об'ємної посуді, а потім розпарити свою шкіру. Робиться це так: ви накриваєте свою голову лляним рушником і тримайте особа протягом десяти хвилин над каструлею з ромашкою. Після того, як на вашому обличчі з'явилася піт, ви очищаєте шкіру від пилу і жиру. Ця процедура розкриває пори і виводить зайвий жир з-під шкіри. Її потрібно робити хоча б раз в три місяці, тоді ваша шкіра буде чистою і сяючою.