Як увійти в модем. Як налаштувати модем edimax.

У сучасному світі багато компаній займаються розробкою такого обладнання, як модеми . У кожної моделі є свій інтерфейс, проте налаштування практично нічим не відрізняються. У багатьох користувачів з'являються питання, які пов'язані з входом в модем. Зробити це досить просто. Всю процедуру можна розбити на кілька етапів.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, модем
Інструкція
1
Для цього треба зайти в «Пуск» і вибрати пункт «Виконати». У «Командному рядку" впишіть слово «cmd». За командою «route print» можна визначити адресу модему. Він прописаний зазвичай як шлюз. Потім в будь-якому браузері впишіть в адресний рядок «http://ip ..», де ip - це адреса, яку ви подивилися. Натисніть пошук. Логін і пароль вводите admin. Перевірте, чи підключений модем за технологією Ethernet. Перевірте пінг до модему. Натисніть клавішу «win» (з емблемою windows) + R. Введіть рядок «ping 192.168.1.1».
2
Якщо не можете зайти в модем, натисніть графу "Панель управління". Виберіть пункт "Центр управління мережами і загальним доступом". Клацніть по вкладці "Невизначена мережу, громадська мережа». Натисніть "Підключення по локальній мережі». З'явиться віконце (властивості, відключити, діагностика). Натисніть "Властивості». Виберіть "Протокол інтернету версії 4 (TCP/IPv4)". Знову натисніть «Властивості», і виконуйте інструкції, яка з'являється.
3
Якщо не виходить увійти в модем, а до нього підключений телефонний шнур, тоді шнур відключіть. Перезавантажте ваш комп'ютер. Модем теж треба перезавантажити. Це дозволить скинути раніше встановлені налаштування. Тоді подивіться, який IP-адреса прописаний в протоколі локальної мережі. Правильно налаштуйте на модемі IP і маршрути. Спробуйте знову увійти в модем. Якщо нічого не допомагає, зайдіть на сайт виробника модему, скачайте там мануал. Виконайте всі вимоги, які там вказані.
4
Зайдіть в меню «Пуск». Натисніть кнопку «Виконати». Впишіть в командний рядок «cmd» і далі «telnet 192.168.1.1». Відкрийте будь-який браузер і впишіть «http://192.168.1.1/». Перед вами відкриється вікно, де введіть пароль 1234. Натисніть кнопку «Login». Залиште поля незаповненими і натисніть кнопку «Ignore». Виберіть пункт «Go to Advanced setup» і натисніть кнопку «Apply». Зайдіть в меню «Network», далі «WAN» і «Internet Connection». Відкриється вікно, де можна налаштовувати модем.