Як відучити чоловіка від комп'ютерних ігор.

Сімейне життя дарує не тільки радість, а й може піднести «букет сюрпризів». Однією з неприємностей, з якою можна зіткнутися, - дратівливі звички коханої людини, а зокрема, пристрасть чоловіка до комп'ютерних іграм. Вирішують цю проблему по-різному: хтось мовчки терпить, закриваючи очі, хтось навіть ставить крапку на сімейних відносинах, а хтось може спробувати відучити чоловіка від цієї залежності.
Вам знадобиться
  • Ви, чоловік, комп'ютер з іграми, психолог.
Інструкція
1
Запасіться довготерпінням: без нього вам не здолати вкорінену у вашого чоловіка звичку.
2
Відверто поговоріть з чоловіком. Поясніть йому, що залежність від комп'ютерних ігор негативно позначається на ваших сімейних стосунках. Завірте його в тому, що ви його не залишите поодинці боротися зі звичкою, а підтримайте в потрібний момент.
3
Поспостерігайте за поведінкою чоловіка і проаналізуйте, коли саме він сідає до комп'ютера, щоб пограти: в хвилини радості або стресу? А може, від нудьги або неробства?
4
Зверніться з чоловіком до психолога, оскільки залежність від комп'ютерних ігор - це хвороба. Вона отримала назву кибераддикции. В деяких випадках без допомоги фахівця з цією шкідливою звичкою не впоратися.
Зверніть увагу
Не критикуйте чоловіка за його пристрасть, оскільки це лише погіршить відносини між вами, а також підірве його бажання і рішучість боротися зі шкідливою звичкою. Тобто критика дасть зворотний результат.
Корисна порада
Нерідко залежність від комп'ютерних ігор є результатом невпевненості людини в собі, а також відсутністю будь-яких інших способів самовираження. Зважаючи на це, допомога дружини може полягати в тому, щоб допомогти чоловікові підвищити самооцінку. Досягти цього можна, хвалячи його за все, в тому числі і самі незначні успіхи і досягнення в боротьбі зі звичкою.