Як виправити помилку тексту на сайті.

Помилки є всюди і завжди. Інтернет, зрозуміло, не виняток. Якщо ви виявили помилку в тексті якого-небудь інтернет-ресурсу, адміністрація сайту будемо вам дуже вдячна, якщо ви повідомите про неї. Якщо ж сторінка з помилкою належить вам, ви тим більше зобов'язані якомога швидше від неї позбутися.
Інструкція
1
Якщо сторінка належить вам, зайдіть в розділ налаштувань сайту. Якщо мова про стандартний шаблоні, то при вході під логіном адміністратора у вас з'явиться можливість редагування статті з помилкою. Натисніть на пентаграму зошити або карандашика, щоб відкрити текстовий редактор. Знайдіть помилку і усуньте її. Не забудьте по завершенні натиснути кнопку "зберегти", а не просто закрити сторінку.
2
Зайдіть в загальну панель налаштувань сайту, якщо перший спосіб недоступний. У разі, коли з якихось причин редактор статей відключений, вам необхідно завантажити панель адміністратора (після назви сайту припишіть/admin) і зайти в розділ, в якому знаходиться дана стаття. Виявивши статтю, відкрийте її і виправте помилку . Знову ж, не забудьте зберегти.
3
Якщо ви знайшли помилку на чужому ресурсі, пошукайте контакти власників ресурсу. Можливо, це окрема однойменна кнопка на панелі сайту. Якщо такої не спостерігається, внизу сторінки може вказуватися електронна пошта або контактний телефон.
4
Якщо зв'язатися безпосередньо з власниками так і не вийшло, залиште коментар до статті з допущеною помилкою. Якщо адміністрація сайту відповідально відноситься до свого ресурсу, то незабаром помилка буде виправлена. Якщо через деякий час на вашу замітку ніхто так і не відреагує, подумайте над тим, чи варто взагалі довіряти і звертатися до цього сайту.
Корисна порада
Включайте перевірку орфографії у вашому текстовому редакторі. Це дозволить уникнути частини явних друкарських помилок.