Як зняти блокування клавіатури на телефоні. Як зняти блокування клавіатури motorola a 855.

Блокування клавіатури телефону - міра безпеки, що дозволяє виключити небажані натискання кнопок, які можуть спричинити за собою посилку викликів, або зміна деяких налаштувань телефону. Переносити телефон в кишені краще з заблокованою клавіатурою, так як клавіатура телефону, що знаходиться в кишені (особливо кишені брюк), дуже часто піддається випадкових натиснень. Зняти блокування клавіатури можна кількома способами, в залежності від моделі телефону і різновиди клавіатури (фізичної, або екранної).
Інструкція
1
У телефонів з фізичною клавіатурою зняття блокування, як правило, проводиться дією, аналогічним її включенню. Воно здійснюється натисканням певних клавіш в спеціальному порядку, або потримавши однієї з них. Це можуть бути клавіші *, #, і клавіша "Меню". Послідовні натискання двох і більше клавіш найбільш надійно оберігають клавіатуру від небажаної розблокування.
2
У телефонів з сенсорним екраном фізична клавіатура, як така, відсутня. Її роль виконує екран. Якщо у телефону все ж є кілька кнопок (посилки і відхилення виклику), то вони блокуються разом з екраном. Для розблокування таких телефонів найчастіше необхідно натиснути і утримувати певну частину екрану, яка виглядає як кнопка (найчастіше з іконкою у вигляді замку). Даний спосіб дозволяє досить непогано охороняти телефон від небажаної розблокування.
3
В деяких моделях телефонів з сенсорним екраном передбачено більш серйозний спосіб розблокувати клавіатури . Він полягає в тому, що на екрані необхідно "намалювати" ламану лінію певної форми. Даний спосіб має найбільшої надійністю, так як він гарантовано виключає небажані натискання.
Зверніть увагу
Клавіатури різних моделей телефонів блокуються неоднаково. Вивчіть інструкцію до апарата перш, ніж блокувати клавіатуру телефону. В новітніх моделях телефонів можуть застосовуватися все нові і нові способи включення і відключення блокування клавіатури.
Корисна порада
Для того, щоб ваш телефон завжди був забезпечений від небажаних натискань клавіш, використовуйте функцію "Автоматичне блокування клавіатури". Клавіатура буде вимикатися через кілька секунд після того, як ви перестанете натискати клавіші.