Як оформити дачу для продажу. Оформлення продажу дачі.

Щоб продати дачу потрібно бути її власником і мати свідоцтво про власності на будівлю і на земельну ділянку. Якщо цих документів немає, то перш ніж, зайнятися продажем, необхідно оформити права власності. Зробити це можна самостійно або довірити оформлення документів та продаж дачі професіоналам з агентства нерухомості.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -свідоцтво про право власності на будівлю та земельну ділянку
  • -Виписка з кадастрового паспорта
  • -письмові оформлення завдатку
  • -договору купівлі-продажу
  • -акт прийому-передачі
  • -регистрация прав власності на покупців
Інструкція
1
Для оформлення права власності на дачний земельну ділянку потрібні правовстановлюючі документи на ділянку. Якщо їх немає, то візьміть виписку про ділянку з похозяйственной книги в правління садівницького товариства чи у місцевій адміністрації. Виписка повинна бути оформлена на спеціальному бланку з реєстраційного центру.
2
Далі слід запросити землевпорядну організацію для проведення необхідних робіт і складання технічних документів на земельну ділянку.
3
З усіма документами зверніться в реєстраційний центр земельних ділянок, кадастру і картографії (Роснедвіжімость). На підставі поданих документів вам оформлять кадастровий паспорт і зроблять виписку з нього для реєстрації права власності.
4
Для оформлення прав власності на дачний будиночок потрібно мати правовстановлюючі документи на нього або скласти повну опис будови. Опис складається від руки і завіряється в правління або в місцевій адміністрації. У даному документі потрібно вказати площа будинку, кількість поверхів, кімнат, число, місяць і рік будівництва.
5
З усіма зібраними документами на будинок та земельну ділянку зверніться до державного реєстраційний центр і оформите права власності.
6
Після цього ви можете продавати дачу . Для цього потрібно знайти покупців, взяти завдаток і оформити його у письмовій формі або у нотаріуса.
7
Далі йде оформлення нотаріального договору купівлі- продажу та акту прийому-передачі.
8
Все. Покупці можуть реєструвати права власності.
9
Ви можете продати дачу і, не оформляючи свідоцтва про право власності на будинок і землю. Для цього потрібно знайти покупців, скласти письмовий договір купівлі продажу і написати на ім'я покупців нотаріальну довіреність для подальшого оформлення дачі. Але такий варіант продажу можна зробити, якщо ви готові продати дачу за символічну ціну. У всіх інших випадках потрібні документи про право власності.