Як зробити стенд. зробити стенд & ульяновск.

Інформаційний стенд є важливою частиною інтер'єру офісу практично будь-якої компанії, що займається продажами. І не тільки офісу. Можна замовити такий стенд у професіоналів або ж зробити самим. Для цього нам буде потрібно роздобути шматок пластика за розмірами стенду, зробити на ньому кишені для листівок і брошур, прикріпити ці кишені, написати на стенді заголовок і вставити його в рамку. Розберемо ці пункти докладніше.
Інструкція
1
Для стенда прекрасно підійде пластик ПВХ. Його можна розрізати звичайним канцелярським ножем, надавши заготівлі потрібний розмір.
2
З кишенями справа йде складніше. Їх можна зробити з оргскла або пластику ПЕТ, але розрізати такі матеріали канцелярським ножем вже не вийде. Крім того, потрібно буде обробити кромку. А для деяких видів кишень матеріал доведеться ще й гнути. Тут буде потрібно нагріти оргскло або пластик ПЕТ за допомогою інфрачервоного випромінювання. Найбільш простим і випробуваним способом нагріти ці матеріали є місцевий їх розігрів від нихромовой струни, що розігрівається електричним струмом. Матеріал гріється за рахунок теплообміну між ним і струною, а також за допомогою поглинання матеріалом вихідного від струни ІК випромінювання.
3
Уже готові кишені досить просто прикріпити на основу стенда. Це робиться за допомогою гайок і гвинтів або двостороннього скотчу.
4
Заголовок на інформаційному стенді від руки вже не пишуть. Букви з логотипами частіше вирізаються з плівки ПВХ на ріжучому плоттері. Якщо плоттера немає під рукою, то можна літери вирізати за трафаретом за допомогою ножиць.
5
І останнє - рамка. Робити її слід торцювання пилкою, тому як ножівкою по металу незручно пиляти під кутом в 45 градусів. Хоча якщо руки у майстра ростуть з потрібного місця, можна обійтися простим напильником. Після виготовлення рамки досить буде вставити в неї стенд і повісити або поставити його на потрібне місце. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7sed786Blkk