Як відгодувати свиню. Як ріжуть порося в домашніх умовах відео.

Щоб отримати хорошу свиню і достатньо прибутку, про відгодівлі необхідно подбати з молочного періоду поросяти. Наскільки правильно містити поголів'я з самого початку вирощування, тим швидше можна приступити до відгодівлі і тим менше піде часу і сил, а також істотно скоротяться вкладені витрати.
Вам знадобиться
  • -Молоко
  • -Звернувся
  • -комбікормів
  • -вітамін і мінеральні добавки
  • -свіжі трава
  • -Овочі
  • -дробление зернові корми
  • -вересні
  • -мясокостная мука
Інструкція
1
Поросенка потрібно віднімати від свиноматки не раніше ніж через 4-6 тижнів. До цього часу він вже досить розвинений і його основний раціон складається з подкормочного меню. Відразу після відсаджування від матері поросят потрібно годувати 4 рази на день з рівними проміжками часу. Порції на одне годування необхідно обмежити, щоб тварини не переїдати, і не відбулося розлади шлунка, що трапляється досить часто при великих обсягах видаваної їжі і рідкісному годуванні.
2
В раціоні маленьких поросят має бути присутнім молоко, комбікорм, вітамінні й мінеральні добавки. Якщо відбирання стався в холодний період, то в свинарнику повинно бути не менше 28 градусів тепла, інакше поросята можуть захворіти. Через брак свіжої трави в раціон слід вводити свіже сіно.
3
Обов'язково потрібно поставити щеплення всьому поголів'ю тварин, незалежно від того підуть вони на плем'я або на м'ясо, так як якщо хтось захворіє заразним захворюванням, то втратити можна все поголів'я, як племінне, так і відгодівельне.
4
Коли починається період вирощування, приблизно з 3 місяців, в раціон потрібно включити об'ємні корми багаті вітамінами і клітковиною. Молоко можна замінити обратом. Поросята повинні якомога більше перебувати на вигулі. Найбільш оптимальним варіантом є депасовище поголів'я на свіжій траві.
5
Основне годування можна скоротити до двох-трьох разів на добу. Весь день жовтня пасуться і мають доступ до свіжої води.
6
Відгодівельний період починається з досягнення основного поголів'я ваги 40-50 кг. В цей час прогулянки скорочують до мінімуму, гуляти свині повинні в обгороджених загонах. В кормовий раціон вводяться овочі, калорійні зернові корми. Висівки та зелень скорочують, щоб приріст ваги йшов найбільш швидко на зернових і овочевих кормах. При хорошому зміст відгодівельний період триває не більше 2-3 місяців, після чого все поголів'я пускається на м'ясо. В господарстві залишають тільки племінних особин.