Як отримати глюкозу з крохмалю.

Цукор можна добувати декількома способами: з рослин, за допомогою хімічної промисловості. А ось такий варіант солодкого, як глюкоза, можна отримати зі звичайного крохмалю .
Інструкція
1
Крохмаль - речовина дуже багатофункціональне. З нього можна приготувати клейстер, можна зробити в'язку субстанцію для приготування їжі, можна зробити розчин за допомогою якого можна надавати певну жорсткість одязі. Але є і ще один продуктів в харчовій промисловості, який можна отримати з крохмалю . Це глюкоза.
2
Всі ми звикли, що глюкоза зустрічається в солодких фруктах, наприклад, у винограді, а також в меді. А ще глюкозу можна добути з крохмалю . Вперше таке виробництво було налагоджено ще в часи війни Англії з Наполеоном. Тоді багато європейських країн виявилися відрізаним від країн-виробників цукру, і потрібно було якось виходити з положення. Сьогодні глюкоза виробляється у вигляді сиропу або твердого речовини, яке всі ми знаємо під виглядом вітамінів.
3
Глюкозу часто називають виноградним цукром. А добути її можна за допомогою гідролізу крохмалю . Для цього застосовують два промислових способу отримання глюкози з крохмалю . Це кислотний гідроліз і частковий кислотний гідроліз з подальшою ферментацією.
4
Для того щоб отримати глюкозу з крохмалю , потрібно нагріти його з додаванням розведеної сірчаної кислоти. Її надлишок в промисловості нейтралізують крейдою. Далі той осад сульфату кальцію, який утворився в результаті такого нагрівання, потрібно відфільтрувати і працювати далі з отримати розчин. Його упаривают і з допомогою цієї процедури отримують глюкозу. А от якщо гідроліз не доводити до кінця, то утворюється суміш декстринів з глюкозою. І це так звана патока, яку з успіхом застосовують в харчовій промисловості.
5
А в організмі людини відбувається природна вироблення глюкози з крохмалю . Крохмаль разом з сахарозою - одні з основних постачальників вуглеводів. В організмі крохмаль проходить через процедуру гідролізу під дією ферментів. А далі вже глюкоза окислюється в клітинах до вуглекислого газу і води, виділяючи при цьому енергію, яка необхідна для функціонування всього організму в цілому.