Як відкрити свій спа салон.

Одним з актуальних напрямків сучасного бізнесу є СПА індустрія. Хоча ця сфера бізнесу з'явилася відносно недавно, в ній вже присутній високий рівень конкуренції, і вона здатна приносити стабільний дохід. Якщо ви мрієте про відкриття власного СПА - салону ретельно поставтеся до розробки бізнес-проекту.
Інструкція
1
Зареєструйте СПА -салон в органах податкової служби та придбайте ліцензію. Ліцензія видається Федеральною службою з нагляду в галузі охорони здоров'я та соціального розвитку РФ. Цей процес можна доручити спеціалізованим фірмам і тим самим заощадити сили і час.
2
Оберіть майбутнє приміщення для вашого СПА - салону. Площа салону залежить від видів СПА -послуг, які ви будете надавати клієнтам. Повноцінний СПА -салон по площі має бути не менше 100 кв.м. Якщо ви хочете відкрити СПА -салон за межами міста, то крім загальної площі салону, знадобиться місце під готельні номери. При виборі приміщення зверніть велику увагу на його зовнішній вигляд, в якому районі міста воно розташоване, і які його оточують магазини, салони краси, торгові центри. Для заміського СПА - салону враховуйте близькість термальних або мінеральних джерел, вони повинні бути в крокової доступності.
3
Придбайте необхідне обладнання для СПА - салону. Мінімальний набір обладнання включає: гардеробну зону, ресепшн, гідромасажну ванну, сауну, лазню, різне обладнання для таласотерапії, грязелікування, косметичного і масажного кабінету, обладнання для фитобара.
4
Найміть персонал. Фахівці СПА - салону повинні обов'язково мати медичну освіту. Також для повноцінної роботи СПА - салону необхідно прийняти на роботу технічний персонал і менеджерів. Якщо ви не хочете обтяжувати себе досить довгим і складним процесом найму, цю функцію можна передати кадровому агентству.
5
Проведіть рекламні кампанії. Якщо ви не сильні в маркетингу і не маєте навичок продажів, доцільно укласти договір з рекламною компанією. Завжди пам'ятайте про те, що основний дохід СПА - салону залежить від кількості постійних клієнтів. Тому розробляйте різні бонусні програми, вводите дисконтні карти, влаштовуйте розіграші з призами для постійних відвідувачів. Це допоможе вам не тільки утримати постійних клієнтів, а й залучити нових.