Як завантажити радіо.

Інтернет все глибше проникає в наше життя. Ті речі, які недавно були далекі від всесвітньої павутини, тепер ми не можемо уявити без представництва в глобальній мережі. Особливо це стосується мультимедіа. Інтернет преса дозволяє дізнаватися новини в режимі реального часу, відео хостинги дозволяють дивитися улюблені фільми і новинки кінопрокату не виходячи з дому. Інтернет радіо надає нам можливість слухати улюблені передачі та пісні далеко від радіо приймача.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів слухати інтернет- радіо - скористатися плеєром на офіційному сайті вашої улюбленої радіо станції. В даний час більшість відомих радіо станцій мають такі потокові плеєри на сайтах. Крім того, ви можете ще й вибрати якість аудіо-потоку, залежно від швидкості вашого інтернет-з'єднання.
2
Якщо ви не є прихильником якоїсь конкретної радіо станції, а просто любите хорошу музику і любите вибирати радіо станції одну за одною, то для вас більше підійдуть портали, на яких легко здійснюється перехід з одного радіо станції на іншу. Одним з найбільш зручних радіо порталів Росії - audio.rambler.ru. На ньому в режимі реального часу здійснюється трансляція ефірів найкращих радіо станцій РФ і зарубіжжя.
3
Якщо ви хочете слухати конкретні радіо станції, причому робити це збираєтеся кожен день, то вам найзручніше завантажити радіо в ваш програвач мультимедіа. Файл для завантаження має розширення m3u. Потім все залежить від того, який у вас коштує програвач музики. Більшість сучасних програвачів зможуть відкрити ваш файл інтернет радіо , якщо ви перенесете його в меню "Відтворюється" або просто відкриєте подвійним клацанням миші.
Корисна порада
Існують інтернет-радіостанції, які не ведуть мовлення для звичайних радіоприймачів. На таких інтернет ресурсах зазвичай передбачені додаткові можливості спілкування з ведучим, замовлення музики і спілкування слухачів на форумі в режимі онлайн.