Як написати характеристику на практиканта. Як вести підприємство.

  •  Обов'язок керівника на будь-якому підприємстві - скласти характеристику на студента, що проходив тут виробничу практику. Найчастіше навчальний заклад дає бланк характеристики, або диктує студенту, що саме має бути зазначено в документі. Однак іноді форма і розмір виробничої характеристики залишається повністю на розсуд керівника практики. Тим не менш, існує набір певних правил у написанні подібного висновку, і їх краще дотримуватися.
  •  Для характеристики використовуйте офіційний бланк підприємства з реквізитами, адресою та контактними телефонами. Також на аркуші повинні бути вказані ПІБ директора і бажано - його факсиміле.
  •  Пишіть характеристику сухим діловою мовою за стандартною схемою. У першому абзаці вкажіть, протягом якого часу практикант перебував на вашому підприємстві. Другий абзац присвятіть короткому опису вашого заводу або фірми, з зазначенням штату, продукції, аудиторії або ринку збуту.
  •  У третьому абзаці коротенько обрисуйте, чим саме займався ввірений вам практикант і з якими успіхами. В Висновок дайте його коротку характеристику: відзначте ініціативність, старанність. Якщо за час практики студент був нагороджує якими-небудь знаками відмінності, нехай навіть усній похвалою від начальства, згадайте про це.
  •  Обов'язково поставте на характеристиці свої дані: ПІБ, посада, власноручний розпис, контактний телефон.
  •  Зверніть увагу: На характеристиці прийнято ставити печатку підприємства і завіряти документ у діректора.Полезние поради: Іноді в кінці характеристики керівник практики пише оцінку, яку він порекомендував би поставити студенту в навчальному закладі.