Як визначити модель звукової карти. звукова карта Як визначити.

Перші персональні комп'ютери могли видавати лише найпростіші звукові сигнали. Поява звукових карт відразу припало до душі геймерам, а зараз якість музики, що відтворюється за допомогою ПК, задовольняє і багатьох меломанів. Якість звучання безпосередньо залежить від драйверів звукової картки . Щоб встановити «рідні» драйвера, потрібно точно знати, яка звукова карта встановлена.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукова карта, програма PC Wizard, доступ в інтернет
Інструкція
1
Можна спробувати визначити модель звуковий картки , не використовуючи будь-яких додаткових програм. Відкрийте «Панель управління» і запустіть «Диспетчер пристроїв». В групі «Звукові, відео та ігрові пристрої» буде рядок з приблизно такою назвою: «Пристрій з підтримкою High Definition Audio». Клацніть на ній правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».
2
Перейдіть на вкладку «Відомості». Виберіть в списку «ИД обладнання». Рядок з поля «Значення» (першу, якщо їх буде декілька) скопіюйте в рядок пошуку Google (або будь-якого іншого пошукача). Досить імовірно, що в результатах пошуку буде відображатися не тільки модель звуковий картки , але і інша корисна інформація. На жаль, не для всіх звукових карт вдається знайти саме те, що було потрібно.
3
Більш трудомісткий, але і більш надійний спосіб вимагає застосування однієї з програм, призначених для отримання відомостей про конфігурацію комп'ютера. Найчастіше використовуються AIDA64, SiSoft Sandra, PC Wizard, HWiNFO32, але існує й безліч інших, менш відомих утиліт. Скачайте програму (наприклад PC Wizard - ftp://ftp.cpuid.com/pc-wizard/pc-wizard_2010.1.961-setup.exe).
4
Встановіть її (для цього потрібні права адміністратора). В процесі установки можна, знявши відповідні прапорці, відмовитися від установки тулбара для пошуковика Ask.com - його наявність на функціональність програми не впливає. Запустіть PC Wizard. При необхідності, переключіться на російськомовний інтерфейс: виберіть в головному меню «Tools», «Options», у переліку мов (справа) виберіть російську, натисніть «OK» і перезапустіть програму.
5
На вкладці «Залізо» клацніть на піктограмі «Мультимедіа». Навпаки елемента «Device Audio» буде вказана модель звуковий картки . Клацніть на цьому елементі. У нижньому вікні «Інформація» відобразяться відомості про виробника пристрою та технічні характеристики звукової картки .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IXmfSmKD4Vk