Як налаштувати оглядач.

Програма, за допомогою якої ви можете переглядати сторінки сайтів, називається браузером. Більшість людей називають вбудований за замовчуванням браузер Internet Explorer в операційну систему Windows оглядачем. Цей оглядач має багато різних версій. Остання випущена версія має номер 9.0. Якщо вас не влаштовує поточний Explorer, і ви хочете встановити і налаштувати іншу версію, то необхідно зробити наступні кроки:
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оглядач Internet Explorer, доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету, то зайдіть на ресурс, з якого ви зможете взяти дистрибутив. Вибирайте ресурс з хорошою репутацією, щоб не встановити собі заодно «головний біль» у вигляді шпигунів, вірусів, троянів. При виборі дистрибутива варто звернути увагу на його відповідність версії вашої операційної системи, версії розміру бітового шифрування, мовну локалізацію, можливість відключення установки додаткових панелей популярних систем, типу mail, yandex, qip та інших.
2
Отже, ви придбали надійний дистрибутив - скачали з інтернету, взяли у друзів та інші варіанти. Деякі версії вимагають наявності певних оновлень в операційній системі, і без них установка не почнеться. Запустіть його подвійним кліком на вашому комп'ютері. Погодьтеся з користувальницькою угодою та натисніть «Встановити». Більше нічого для установки робити не доведеться, браузер встановиться самостійно. Часом у деяких трапляються збої при установці, але їх випадки варто розглядати індивідуально, так як на їх машині не виконано якесь вимога, звідси і проблеми. Всі труднощі виникають завжди з причини невігластва самого користувача і його невірних дій.
3
Браузер встановлений. Зайдіть в пункт меню «Властивості оглядача». Тут можна встановлювати необхідні параметри роботи вашого браузера. У вкладці «Загальні» більшість любить встановлювати з порожньої сторінки роботу Explorer. Тимчасовий файл допомагає в продуктивності роботи браузера. Мови, шрифти, кольори, оформлення, стилі кожен може задати за індивідуальними вподобаннями. Налаштування інших вкладок меню «Властивості оглядача» при установці також виставляються за замовчуванням. Для зміни з параметрів необхідно володіти спеціальними знаннями. Наприклад, просто так ставити галочки в «Додатково» і рухати бігунок в «Безпека» не варто, якщо не знаєте, для чого ці параметри необхідні. За додатковою інформацією звертайтеся на відповідні ресурси.