Як визначити характер людини по його обличчю.

Коли говорять, що характер людини просто визначити за його особі , найчастіше мають на увазі очі. У них відбиваються і емоції людини, і те, що він думає і навіть те, що він із себе представляє. А досвідчені гравці в покер запевняють, що тільки по очах суперника можуть визначити, блефують вони чи ні. Виходить, щоб визначити характер співрозмовника, потрібно навчитися читати по очах.
Інструкція
1
Погляньте на зіниці людини. Коли людина збуджений, уважний або чимось зацікавлений, зіниці його розширяться. Поспостерігавши трохи за людиною, можна визначити, що викликає у нього інтерес, і тим самим обчислити деякі риси його характер а.
2
Врахуйте, що розширені зіниці практично завжди вважають ознакою позитивних почуттів. А звужені зіниці, навпаки, ознакою чогось негативного. Це підтверджує, наприклад, психологічний досвід, коли групі чоловіків показували фотографію однієї і тієї ж дівчини. Але на одній її фотографії зіниці були великими, на іншій - звуженими. Дівчину з великими зіницями назвали м'якою, симпатичною і жіночною. Дівчину з маленькими зіницями визначили як жорстоку, егоцентричну, холодну.
3
Намагаючись визначити характер людини по особі , потрібно враховувати те, до якої культури він відноситься. Наприклад, у китайців висунутий язик - це ознака подиву. Відповідно, помилковим буде вважати, що ця людина любить дражнитися або неуважітелен.
4
Задавши людині питання, можна звернутися до досвіду нейролінгвістичного програмування, і залежно від того, в який бік людина відведе очі (а він їх обов'язково відведе - можна провести досвід, дивитися нерухомо в одну точку і намагатися думати), визначити візуаліст він, кинестика або аудіоліст.
5
Визначити характер людини за його особі може допомогти і наука фізіогноміка. Багато висновків цієї науки можна зробити і інтуїтивно, наприклад, чоловік із зморшками навколо очей (так званий «риб'ячий хвіст») вважатиметься веселим і хто користується успіхом у жінок. Тут все логічно: веселі чоловіки жінкам подобаються, а той, хто багато сміється, легко заробляє собі зморшки навколо очей.
В повсякденності нашого життя хочеться чогось яскравого і незвичайного. Хочеться бачити поруч із собою людину цікавого і загадкового, приємного і незвичайного. А як можна дізнатися такої людини з натовпу обивателів вуличного походу і поспіху кожен день то на роботу, то з роботи. Виявляється, що пристрасть до певних фруктам допоможе нам пізнати людину: його характер і принципи, за якими він живе.
Вам знадобиться
  • Необхідно знати, які фрукти любить ваша жертва.
Інструкція
1
Вчені довели факт існування послідовності "фрукт (овоч) - дія людини". Нам слід всього лише придивитися до тих, хто нас оточує, і порівняти, чи так це? Так, в більшості випадків це саме так.Первий фрукт, який широко поширений - апельсин. Любителі цього фрукта завжди відрізняються своєю бурхливою активною діяльністю в натовпі. Легкі на підйом і швидко роблять дії. Швидко сходяться з іншими людьми, хоча також можуть швидко розходитися.
2
Вишня або черешня. Це люди, здатні побешкетувати навіть у 52 роки. Їх характер дуже схожий на дитячі неслухняності і помилки. Тому вони дуже цінують своїх близьких і славляться добрим характером.
3
Полуниця. Це люди відмінного складу розуму, вони вміють просто домовлятися з людьми про потрібну їм речі або послуги. Флірт - це їхній другий хліб. Тому чоловіки цієї категорії відрізняються своїми ревнощами, часом це може переростати в скандали. Дівчина, яка любить полуницю, зробить все, щоб розбити чуже серце, вірніше сказати, вона не буде що-небудь робити, поклонників у ній буде предостатньо.
4
Виноград. Якби людина цього типу був виноградинку, то він би помер від нудьги, залишившись один, а не в грона. Так і для цих людей. Вони бояться самотності і часто шукають віддушину в чому-небудь, часом це може бути вино.
5
Банан. З боку дівчини або хлопця любов до цього фрукту може говорити тільки про їх вразливості та високих почуттях. При всьому бажанні вони також домагаються хороших успіхів, якщо жертвують собою заради обраного справи.
6
Груша. Люди, що страждають від нестачі груш в магазинах міста, дуже оптимістичні. Це просто "запальнички" будь-якої компанії, спокійно можуть завести натовп - хоч на продовження вечірки, хоч на революцію в місті. А дівчині, яка жадає тільки груш, може подобатися так званий "принц". Для себе вони шукають чоловіка, який зможе її захистити і, можливо, забезпечити, хоча б дітьми.
7
Яблуко. Це дуже надійна людина. У своєму житті терпить тільки добре пророблений план дій, тому дотримується його все життя, образно кажучи - це консерватор. Яблучні жінки - найкращі матері, а чоловіки з яблуком в кишені до справ серцевим ставляться з обережністю.