Як визначити рік випуску двигуна.

Кожен автолюбитель перед покупкою машини хоче знати про неї все - в якому році вона була випущена, пробіг, чи була в аваріях і який у неї двигун. Зокрема, водіїв дуже цікавить як визначити рік випуску, щоб зрозуміти рідний він чи його міняли. Потрібно це для того, щоб зрозуміти чи не варто в машині занадто старий двигун.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, яким переробкам піддавалося авто, який ремонт проводився з ним, потрібно уважно пошукати певні цифри. Так, наприклад, за VIN-номеру можна дізнатися рік випуску автомобіля, то, в якій країні була вона виготовлена і тип двигуна . Але багатьох автовласників цікавить що за двигун встановлений у них в машині. Якщо він рідний, то можна визначити ступінь його зношеності і приблизно розрахувати термін подальшої експлуатації. Але якщо двигун був замінений, то краще спробуйте дізнатися, скільки років вашому "новому" мотору. Це допоможе уникнути багатьох неприємностей. Для пошуку дати випуску двигуна можна скористатися інтернетом. Для цього на спеціалізованому сайті avto.ru потрібно вбити в певних запропонованих полях марку і VIN. У цьому випадку можна отримати детальну інформацію по країні-виробнику і році випуску.
2
В певному типі машин можна визначити рік випуску двигуна з відповідного напису під капотом автомобіля. Розташовується вона в цьому випадку на блоці циліндра, в районі опори близько піддону. Виглядає як барельєф, розташований в прямокутнику.
3
Можна спробувати дізнатися номер двигуна , за яким уже визначати згодом рік випуску, за даними VIN. Останні дві літери цього ідентифікатора позначають модель двигуна , а цифри, які розташовані після них - це номер двигуна . Далі потрібно через інтернет на спеціалізованих сайтах "пробити цей номер". В першу чергу, перевірити сайт офіційного представника.
4
Також можна спробувати зробити запит тій фірмі, яка ці двигуни виробляє. Якщо це питання принципове, то можна дозволити собі почекати, поки виробник буде шукати інформацію по даному двигуну. Але успіх цього підприємства буде забезпечений тільки в тому випадку, якщо двигун оригінальний. Якщо ж це підробка, то виробник допомогти вам не зможе.
5
Ще один варіант - дізнатися в техцентре. Тільки потрібен для цього такий сервіс, в якому працюю майстри з великим досвідом роботи. Вони, тільки глянувши на двигун, зможуть визначити, хоч і приблизно, але досить близько, рік випуску вашого мотора.
Купуючи стару машину, автолюбителі бажають отримати про неї повну інформацію. Рік випуску двигуна - один з визначальних критеріїв вибору для потенційних покупців.
Вам знадобиться
  • - технічний паспорт автомобіля;
  • - ПК з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Уважно вивчіть цифри, які знаходяться на двигуні вашого автомобіля. Загляньте під капот і огляньте написи на наклейках, нанесені виробником транспортного засобу. Використовуйте ці дані і дізнайтеся, чи піддавалася ваша машина ремонту або переробкам.
2
Відкрийте технічний паспорт вашого транспортного засобу і вивчіть його ідентифікаційний номер (VIN код). Використовуйте унікальні символи коду і отримаєте інформацію про виробника і технічних характеристиках, дізнайтеся рік випуску автомобіля і його двигуна.
3
Відвідайте автомобільний інформаційний портал «AVTO.RU». Введіть в поля пошукової форми інтернет-ресурсу марку вашого автомобіля та його ідентифікаційний код. Підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку «ОК». Отримайте повну інформацію про транспортний засіб, що включає в себе рік випуску двигуна вашої машини.
4
Якщо попередні методи не принесли бажаного результату або є для вас неприйнятними, використовуйте альтернативний варіант для визначення року випуску мотора вашого транспортного засобу. Загляньте під капот автомобіля на блок циліндрів, що знаходиться біля опори у піддону двигуна. Знайдіть VIN-код вашої машини, якому відповідає напис в невеликому прямокутнику.
5
За допомогою символів VIN номера дізнайтеся модель двигуна за останніми двома літерами ідентифікаційного коду. Визначте номер мотора , якому відповідає наступне за буквами цифрове значення. Використовуйте отримані дані і отримаєте відомості про рік випуску двигуна на офіційному сайті компанії-виробника вашого автомобіля.
6
Якщо вам не вдалося самостійно отримати інформацію про двигун вашого автомобіля, зверніться за допомогою до фахівців сервісного центру. Професіонали з точністю визначать рік випуску мотора вашої машини.