Як змінити колір волосся за допомогою фотошопа. Як поміняти колір в волосся фотошоп.

Колір волосся на фотографіях може змінюватися через особливості висвітлення. Сусідство яскраво забарвлених предметів, в свою чергу, може дати відсвіт і поміняти колір волосся. Крім того, існують ситуації, коли модель хоче поекспериментувати і побачити себе з волосся ами іншого кольору. Щоб це зробити з допомогою фотошопа, існує ряд ефектів і вивертів, який застосовують фотохудожники.
Вам знадобиться
  • Фотографія, комп'ютерна програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для роботи слід відкрити потрібну фотографію в фотошопі і знайти віконце з шарами. Внизу віконця необхідно кликнути мишею іконку New adjusment layer. Відкриється меню, в якому слід вибрати Hue/Saturation. Поставивши галку на Colorized, треба вибрати потрібний колір волосся. Це можна зробити, перетягнувши повзунок Hue вліво/вправо. При цьому фотографія повністю поміняє колір. Не варто цього лякатися. В дальнейщем все це можна скорегувати. Це лише перший крок.
2
Наступним кроком буде заповнення Hue/Saturation чорним кольором. Щоб це зробити слід застосувати комбінацію клавіш Ctrl + Backspace (Win)/Command + Delete (Mac). Коригувальний шар заповнюється чорним кольором, а обраний нами колір тимчасово зникає.
3
Тепер слід повернути колір, на який необхідно поміняти вихідний. Для цього необхідно вибрати в меню інструментів пензлик і білий колір. Тепер потрібно малювати білою пензлем по корегованим прошарку, і почне проступати шар, обраного кольору. По закінченні роботи натисніть і поверніться до 100% Ctrl + Alt + 0 (Win)/Command + Option + 0 (Mac).
4
Тепер слід змінити в шарах режим з Normal на Color, для поліпшення результату. Результат, дійсно, став набагато краще. Додалися природні відблиски, волосся и наче ожили.
5
Щоб поекспериментувати з відтінком, слід вибрати режим Soft ligth, все в тих же шарах. Результат буде приголомшливий. Волосся, помінявши тональність, стануть чарівними.
6
Експерименти з кольором на цьому не закінчуються. Оскільки "пошарове" варіант збережений, можна міняти кольори в різних напрямках. Для цього слід лише перетягувати повзунок в коригуючому шарі Hue/Saturetion
Зверніть увагу
Слід обов'язково зберігати "пошарове" варіант роботи, щоб в будь-який момент можна було змінити інтенсивність або тон кольору. "Пошаровий" варіант зручний тим, що, можна усунути будь-яку неточність.
Корисна порада
Для поліпшення "фарбування" волосся слід виставити прозорість коригуючого шару - 50%