Як відправити листівки на телефон.

Відправляти листи і листівки поштою - справа минулого століття. Сьогодні більшість людей користуються для цієї мети інтернетом і телефоном. Тим більше, що в мережі існує достатня кількість сайтів з величезним вибором святкових привітань. ММС з яскравою картинкою обов'язково порадує ваших близьких. Але як це правильно зробити?
Вам знадобиться
  • Телефон, комп'ютер і підключення до мережі інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб відправити листівку на мобільний телефон, уточніть оператора зв'язку абонента, якого ви збираєтеся привітати. А так же уточніть, яка в нього модель мобільника, щоб дізнатися дозвіл екрана його телефону.
2
Потім потрібно пошукати в інтернеті сайти, які надають такі послуги. Для цього вам достатньо в рядку пошуку будь-якої пошукової системи набрати слово " листівки " і вибрати один з безлічі сайтів з привітаннями. Сьогодні подібні ресурси пропонують великий асортимент анімаційних поздоровлень, які відповідають різним святковим датам та темами: день народження, 8 березня, Новий рік, Великдень та ін., Освідчення в коханні, побажання гарного дня і настрою, пропозиції дружби. Після того як ви вибрали сподобалася екземпляр, потрібно заповнити наступні дані: номер телефону, оператор зв'язку, дату відправлення і текст. Потім необхідно вибрати дозвіл екрану мобільного телефону і відправити вітальне послання.
3
Так само можна скопіювати листівку з інтернету собі на мобільний телефон і відправити її близькій людині за допомогою мультимедійного повідомлення. Якщо ви хочете здійснити відправку по MMS, потрібно попередньо обробити зображення, відкоригувати його під розмір екрану мобільного телефону абонента, якому буде відправлено повідомлення, а також перевірити файл на наявність вірусів, щоб не нашкодити ні своєму телефону, ні телефону адресата.
Корисна порада
При відправленні вітальних картинок з сайтів, які надають такі послуги, попередньо подивіться на його рейтинг, а найкраще почитайте на тематичних форумах відгуки людей про подібних сайтах.