Як почистити біле хутро з норки. Як пофарбувати хутро норки відео.

Сучасні модні тенденції вітають шуби з натурального білого хутра . Такі шубки високо оцінить кожна жінка. Білий хутро норки на верхньому одязі виглядає дивовижно, адже хутро цього звірка не має колірних переходів. Проте навіть така ідеально білосніжна шубка з часом потребує чищення. І виконувати її потрібно так, щоб ні в якому разі не зіпсувати хутро.
Інструкція
1
Пам'ятайте, виконувати будь-які експерименти на такій шубі небажано: ви ризикуєте помітно зіпсувати хутро, скориставшись «кустарними» порадами. Тому для успішної чистки хутряного вироби з білого норки обов'язково порадьтеся з продавцями відділу побутової хімії, який засіб придбати. Якщо шуба забруднена занадто сильно, віднесіть її в хімчистку, де вашу улюблену річ оновлять швидко і якісно. Те ж саме стосується і ситуації, коли хутро сильно пожовтів з часом.
2
Якщо на хутро норки налипнули частинки бруду, то їх можна видалити і в домашніх умовах. Візьміть хлібний м'якуш, заварену манку або крохмаль і спробуйте відтерти ними забруднені ділянки.
3
Якщо ці прості засоби не допомагають, то приготуйте спеціальний розчин для чищення норкового хутра . Для цього візьміть рівні частини перекису водню, нашатирного спирту і води, змішайте все це і відразу ж, занурюючи в розчин ватний тампон, обережно почистіть брудні ділянки хутра .
4
Для того щоб позбутися від жовтого відтінку хутра , можна скористатися сухий картопляним борошном. З її допомогою добре потріть шубку, а після цього витрусіть річ, або почистіть її міні-пилососом. Після цього хутро слід розчесати.
5
Також для повернення хутрі білизни можна скористатися розчином, приготованим таким способом: в одній склянці води розчиніть одну чайну ложку перекису водню і три краплі нашатирного спирту. Невеликим тампоном протріть хутро. Але намагайтеся діяти дуже обережно, щоб не пошкодити його. Після ретельного очищення хутро провітрюють на сонці.
6
Ще один розчин, відповідний для чищення хутряного вироби з білого норки , готуватися шляхом додавання в склянку води трьох чайних ложок соди і однієї чайної ложки спирту. Також очистити нірку білого кольору в домашніх умовах можна за допомогою ганчірочки, змоченою в бензині. Терти хутро потрібно виключно у напрямку ворсу.
Корисна порада
Щоб чистка хутра не знадобилася як можна довше, його слід зберігати або в синьому мішку з полотна, або в синьому папері.