Як збільшити свій стрибок.

Для того щоб збільшити свій стрибок вам необхідно посилено і регулярно тренуватися. Не думайте, що позаймавшись тиждень-другий, ви досягнете істотних результатів. Займатися потрібно набагато більше часу, так, наприклад, мінімальний курс програми становить 12 тижнів.
Інструкція
1
Для того щоб успіхи були максимально відчутними, протягом трьох місяців тренувань необхідний здоровий і повноцінний сон, а також хороше і регулярне харчування.
2
Для розігріву перед початком вправ можна виконувати біг на місці або стрибки на скакалці протягом трьох-п'яти хвилин.
3
Перед початком виконання основних вправ обов'язково розтягніть всі м'язи, які будуть задіяні в комплексі вправ. Для розтяжки литок поставте ногу на узвишшя (це може бути сходинка, книга) і спробуйте п'ятою дістати підлогу. Щоб розтягнути м'язи стегна, ногу потрібно поставити на стілець і виконувати нахили корпусу у напрямку до неї. Також необхідно робити звичайні нахили.
4
Поставте ноги на ширину плечей і виконуйте стрибок вгору на максимально можливу для вас висоту. При опусканні присідайте на чверть. У цій вправі важливо якомога менше часу проводити на землі і швидко вистрибувати. При цій вправі м'яза стегна напружуються більше литок. Між підходами потрібно відпочити близько трьох хвилин.
5
Далі вам необхідно стати на будь-яку тверду поверхню, при цьому п'яти не повинні торкатися підлогу. Напружуючи виключно м'язи литок, підніміться на одній нозі, потім - на іншій. Між підходами потрібно відпочити близько тридцяти секунд.
6
Виконуйте степ-ап. Поставте одну ногу на стілець, а інший відштовхніться вгору. У повітрі поміняйте опорну ногу і знову зробіть теж саме. Між підходами потрібно відпочити близько трьох хвилин.
7
Стрибайте на шкарпетках. Встаньте на дві ноги і, використовуючи виключно ікри, сильно відштовхніться. Стрибати потрібно якомога вище, а на землі затримуватися поменше. Виконуючи стрибки, не згинайте в колінах ноги, тобто тримайте їх прямими. Між підходами потрібно відпочити одну хвилину.
8
Виконуйте випалювання. Якщо робити цю вправу правильно, то відчується печіння в м'язах на нозі. Виконується як і попередні стрибки. Встати на дві ноги і, напружуючи виключно м'язи литок, вистрибнути. Однак тут стрибати потрібно тільки на 1-1,5 см, намагаючись робити це максимально швидко і не торкатися підлогу п'ятами. В кінці комплексу необхідно знову зробити розтяжку.