Як розібрати пилосос. пилосос lg v-c3c42nd Як розібрати.

У кожному будинку є пилосос . Цей агрегат дозволяє вам підтримувати будинок в постійній чистоті. Також варто зауважити, що пилосос - досить-таки потужний апарат, який регулярно експлуатується. Пилосос, як і будь-яка побутова техніка, має одну негативну особливість - вона ламається. Що ж робити, якщо пилосос зламався? Якщо пилосос не так на гарантії, то ремонт може влетіти в копієчку. Та й навіщо платити за те, що можна зробити своїми руками?
Вам знадобиться
  • Інструменти для розбору побутової техніки, рукавички, керівництво по експлуатації вашого пилососа.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили розібрати свій пилосос , то спочатку визначитеся з тим, для чого вам необхідно зробити розбір пилосос а. Розбирання пилосос а буває повною і неповною. У першому випадку мається на увазі повний демонтаж всіх деталей, а в другому - зняття лише тих частин, демонтаж яких не вимагає застосування спеціальних інструментів. Неповне розбирання ви виробляєте, коли міняєте фільтри в вашому пилосос е. Також слід зауважити, що періодично рекомендується робити повне розбирання пилосос а, щоб видалити накопичилася пил і бруд. Необхідно очищати лопаті турбіни, тому що скупчення пилу і бруду ускладнює її безперешкодне обертання. Ви зможете продовжити термін служби вашого пилосос а, якщо будете стежити за його технічним станом. Перш за все, вивчіть керівництво по експлуатації вашого пилосос а, так як кожна модель має свої специфічні особливості.
2
Вимкніть ваш пилосос від мережі, щоб вас часом не вдарило струмом. Якщо електричний провід від'єднується, то відокремте його від корпусу. Зніміть всі зовнішні деталі. Дуже часто насадки зберігаються в спеціальному відділенні пилосос а, їх також слід дістати. Видаліть зі знятих деталей пил і бруд і акуратно відкладіть їх сторону.
3
Знайдіть всі шурупи, якими кріпиться корпус пилосос а. Акуратно відверніть їх. Постарайтеся не переплутати шурупи. Для цього візьміть аркуш паперу і намалюйте на ньому приблизну схему розташування шурупів пилосос а. Потім кожен шуруп покладіть на відведене для нього місце. Справа в тому, що шурупи можуть незначно відрізнятися між собою по ширині та довжині. Якщо ви переплутаєте їх, то можете ненавмисно порушити пластикові гнізда.
4
Після вилучення всіх шурупів акуратно нащупайте всі пластикові засувки, на які зазвичай кріпиться корпус. Необхідно натиснути на них, щоб зняти корпус пилосос а. Краще всього використовувати для цього спеціальний набір інструментів з гнучкого пластику або твердої гуми, так як вони не порушать пластик пилосос а. Ні в якому разі не використовуйте для цієї мети звичайні залізні викрутки, так як корпус може тріснути від впливу заліза.
5
Після зняття корпусу розбір майже закінчений. Тепер слід акуратно очистити увесь внутрішній простір, в тому числі лопаті турбіни. Варто відзначити, що подальший розбір пилосос а вимагає распайки. Його варто робити тільки в спеціальному місці і при наявності спеціального обладнання. Також всі процедури необхідно проводити в рукавичках, щоб не залишити на внутрішніх частинах жирних слідів і не забруднити руки маслом.
Корисна порада
Розбирайте самостійно пилосос тільки в тому випадку, якщо закінчилася гарантія.
Дуже часто якщо використовувати пилосос без фільтра, починає сильно гудіти двигун, і з технікою стає неможливо працювати. Якщо терміново не вжити заходів і не усунути несправність, можна просто-напросто позбутися пилососа. Для цього потрібно вміти правильно розібрати і почистити двигун.
Інструкція
1
Вийміть з корпусу пилососа повітрявсмоктуючі агрегат. Замет зніміть з вентилятора кожух і відверніть гайку на осі двигуна пилососа. Зверніть увагу, що гайка може мати в деяких випадках ліву різьбу, так що якщо не провертається, не натискайте сильно, щоб не зірвати її.
2
Зніміть з осі чергуються алюмінієві диски вентилятора (без лопатей і з лопатями). Також зніміть втулки, які відокремлюють один диск від іншого. Будьте уважні і запам'ятайте, в якій послідовності розташовувалися диски і втулки, щоб під час складання ви змогли встановити їх в точно такому ж порядку. Розкладайте їх по мірі зняття по порядку на чистого дрантя.
3
Потім виверніть гвинти, які скріплюють притиск підшипників двигуна, і зніміть кришки. Якщо вже ви розібрали двигун, то поміняйте мастило. Для цього потрібно видалити старе мастило і промити бензином підшипники. Слідкуйте, щоб бензин не потрапив на обмотку. Заповніть підшипники мастилом.
4
Проведіть збірку двигуна в зворотній послідовності. При складанні пилососа упевніться, що ви не залишили «зайву деталь» всередині, тому що при попаданні в вентилятор такі деталі можуть його зруйнувати. Після складання переконайтеся, що обертання вентилятора проходить вільно, покрутивши якір від руки. Він повинен зробити 10-15 обертів без хрускоту і сторонніх звуків - звук має бути рівний.
5
Для хорошої роботи двигуна періодично міняйте або чистите фільтр очищення всмоктуваного повітря. Якщо цього не робити, двигун буде перегріватися через налиплого на нього пилу і, зрештою, перегорить. Пилососа потрібен постійний догляд - міняйте мастило раз в два роки і щорічно перевіряйте стан двигуна, навіть якщо він не дає приводів для занепокоєння. Тоді ваш пилосос буде служити вам довго і справно і не доведеться проводити дорогий ремонт.