Як зробити тюнінг.

Чудово, коли зовнішній вигляд машини гармонує з внутрішнім. Саме внутрішній стан автомобіля задає необхідний настрій і водієві, який відповідатиме «образу» свого «залізного скакуна» .Тому автолюбителі, які зважилися на тюнінг, обов'язково віддадуть належне і інтер'єру салону, інакше не буде гармонії між зовнішнім і внутрішнім світом автомобіля.
Інструкція
1
Тюнінг салону - це досить складний і дорогий в плані реалізації процес. Комплексна обробка салону - далеко не простий захід в силу того, що необхідно оформити всі об'єкти (а їх немало) салону в одному стіле.Профессіонали починають оформлення салону з приладової дошки. Оздоблення, як правило, переробляється в певному стилі. Тут варіантів Тюніг дуже багато. Можна замінити всі циферблати на сучасніші, з іншими колірними гамами і шрифтами цифр. Приладова дошка може бути замінена на саморобну або комбіновану, де деякі ділянки теж виготовлені самостійно спеціалізованими фірмами. У підсумку, автовласник має унікальну приладову дошку, яка високо цінується у світі автотюнінгу.
2
Що стосується оформлення рульового вала і важеля КПП, то спеціальні версії краще замовити у самого виробника, де є і багатий вибір дизайну. Це робиться, щоб уникнути ергономічних і технічних проблем в майбутньому. Заходи безпеки теж будуть під загрозою при установці позаштатних механізмів управління. Зрозуміло, що це задоволення не з дешевих, але воно того варто.
3
Далі слід зміна оббивки салону в єдиному стилі з обробкою рульового вала і важеля КПП. Найчастіше оформлення оббивки салону виконується паралельно зі зміною аудіосистеми відповідно до схеми певної марки автомобіля.
4
Оббивка салону повинна добре поєднуватися з дизайном сидінь машини. Це може бути зміна звичайних чохлів на більш стильні. Багато цим не обмежуються і замовляють «перебивання» сидінь з посиленим підтриманням певних зон, додавання систем масажу і підігріву.