Як перевести веб-сторінку.

Будучи глобальною мережею, Інтернет не обмежується сторінками російською мовою. Більш того, російськомовний сегмент Інтернету раніше надзвичайно малий, і безліч мережевих проектів і новинних сайтів не мають аналогів російською мовою. У разі необхідності отримання інформації, яка існує лише іноземною мовою, можна скористатися інструментами для перекладу веб-сторінок . Сьогодні великою популярністю користуються онлайн-перекладачі, а також стандартні функції деяких браузерів.
Вам знадобиться
  • браузер Google Chrome
Інструкція
1
Встановіть браузер Google Chrome. Посилання для його скачування можна отримати прямо на головній сторінці Google. Пропозиція завантажити цей браузер буде надходити завжди, коли ви відвідуєте головну сторінку Google за допомогою інших браузерів. Закачування продукту займе не більше однієї хвилини (залежно від швидкості вашого Інтернет-з'єднання).
2
Налаштуйте автоматичний перекладач сторінок, званий "Панеллю перекладу". Для того, щоб налаштувати панель перекладу, необхідно зайти в настройки браузера і натиснути кнопку "Розширені". В даному меню необхідно вибрати функцію "Пропонувати перекладати сторінки, я не володію мовою, на якому вони написані". Тепер панель перекладу буде з'являтися завжди, коли в браузері відкрита сторінка іноземною мовою.
3
Панель перекладу можна налаштувати на переклад з будь-якої мови на російську, або іншу мову. Для того, щоб перевести сторінку досить натиснути на кнопку "Перевести текст веб-сторінок и". Переклад здійснюється протягом декількох секунд. Безумовно, будь-який програмний перекладач не відрізняється високою точністю, тому при наведенні курсору миші на ділянки тексту поряд з ним буде з'являтися оригінальний текст у вигляді підказки. Це зроблено для зручності перекладу деяких висловів за допомогою інших засобів.