Як розібрати навушники.

Практично будь-яка людина слухає музику. Один з важливих аксесуарів меломана - це навушники . Вони допомагають нам слухати музику в будь-якому місці. Плюс використання навушників полягає в тому, що людина в них не заважає нікому гучною музикою. Зараз на полицях магазинів можна знайти обширний асортимент навушників і вибрати будь на свій смак. Дуже часто виникає необхідність розібрати або відремонтувати навушники . Ремонт в сервісі може дорого коштувати. Та й навіщо платити за те, що цілком можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Бавовняні рукавички. Викрутка.
Інструкція
1
Перш за все, варто переконатися в тому, що розбір навушників зможе допомогти виправити неполадку. Також необхідно зрозуміти, чи можна розібрати вашу модель навушників. Справа в тому, що є моделі, які неможливо розібрати, так як вони одноразові. Найчастіше піддаються розбиранні великі накладні навушники . Вивчіть керівництво по експлуатації ваших навушників, там напевно є їх схема. Якщо у вас немає керівництва, то відвідайте сайт виробника, на якому ви зможете знайти детальний опис вашої моделі. Це стане в нагоді вам для того, щоб знати, як саме розбираються ваші навушники і при розборі випадково не зламати їх.
2
Постеліть м'яку тканину на поверхню, на якій ви плануєте розбирати навушники . Це для того, щоб не подряпати їх. Також рекомендується використовувати бавовняні рукавички. Це допоможе не залишати жирні відбитки на навушниках. Зазвичай спочатку знімаються м'які подушки, які кріпляться на засувки. Щоб зняти подушки, необхідно знайти місця засувок і від'єднати їх. Після цього можна демонтувати подушки. Вони можуть бути з різного матеріалу. Якщо вони зроблені з синтепону або іншого синтетичного матеріалу, їх можна буде випрати.
3
Тепер знайдіть всі шурупи, які тримають зовнішню частину навушників, акуратно відверніть їх. При цьому постарайтеся запам'ятати, де і який шуруп перебував, щоб потім загорнути їх у тому ж порядку. Для цього можна накреслити схему, де детально вказати розташування кожного шурупа.
4
Знайдіть місця всіх засувок, які тримають зовнішні кришки навушників. Вам потрібно акуратно натиснути на них, щоб вони відкрилися. Після цього можна зняти зовнішні кришки. Для натискання на засувки найкраще використовувати викрутку з пластику або гуми, інакше можна подряпати пластмасу, яка зазвичай дуже тендітна у навушників. Після цього розбір навушників закінчений. Дуже акуратно діставайте динаміки з корпусу, щоб не пошкодити тонкі дроти. Також пам'ятайте про те, що маленькі навушники -вкладиші не можна розбирати, бо вони кріпляться на клей або спайку. Розібравши такі навушники , ви вже не зможете зібрати їх назад.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tOGkEXJlXxU
Корисна порада
Розбирайте навушники тільки в тому випадку, якщо це можливо.
Практично кожна людина любить слухати музику. Однак у всіх свої власні смаки, тому люди використовують навушники, щоб не заважати оточуючим прослуховуванням улюбленої музики. Як і будь гаджет, навушники мають властивість ламатися. Далеко не кожен може дозволити собі купити нові. Можна спробувати реанімувати старі. Для цього навушники необхідно розібрати.
Вам знадобиться
  • керівництво по експлуатації ваших навушників, набір маленьких викруток, пластикова викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте місце, де ви будете розбирати навушники. Воно має бути добре освітлене. Якщо процедура буде проводитися в темний час доби, то знайдіть і встановіть яскраву лампу. На всякий випадок приготуйте лупу, щоб було можна розгледіти дрібні деталі. На стіл краще всього постелити світлу тканину або аркуші білого паперу. Такий захід не тільки захистить стіл від подряпин, але і спростить роботу, оскільки на світлому фоні дрібні деталі навушників будуть дуже добре помітні.
2
Уважно вивчіть керівництво по експлуатації ваших навушників. Перш за все постарайтеся зрозуміти схему їх конструкції. Якщо навушники "одноразові", то їх розібрати буде дуже складно, тому що у таких моделей зазвичай корпусу литі або з'єднані за допомогою клею. Найпростіше розбирати великі накладні навушники. Практично до всіх пристроїв такого типу в комплекті додається інструкція, в якій є схема будови. Якщо такої у вас не знайшлося, то відвідайте офіційний сайт виробника ваших навушників. Там ви зможете знайти в електронному вигляді всю необхідну документацію.
3
Обов'язково вийміть штекер навушників з плеєра або іншого музичного пристрою. Тепер акуратно зніміть м'які накладки. Більшість таких подушок-накладок кріпиться на пластикові засувки. Потрібно просто акуратно потягнути за за одну зі сторін, тоді засувка з характерним звуком вискочить із гнізда. Так потрібно розкрити всі пластмасові засувки. Робити це потрібно дуже акуратно і плавно, щоб не зламати пластикову конструкцію. Ні в якому разі не намагайтеся від'єднати накладку за допомогою якого-небудь твердого предмета. Це легко може привести до механічних порушень конструкції навушників.
4
Після зняття накладок ви побачите кілька шурупів під ними. Вони з'єднують дві половини корпусу навушників. Акуратно виверніть ці шурупи. Намагайтеся не потрапляти викруткою мимо отворів шурупів, інакше ви легко можете порвати мембрану. Тоді навушники стануть остаточно непридатні. Тепер корпус тримають тільки пластикові засувки. Потрібно акуратно натиснути на місця, де вони знаходяться, і корпус розкриється. Не тягніть сильно обидві половинки, так як можна порвати тоненький звуковий провід. В одній з частин корпусу перебуватиме динамік, в поглибленому місці. Витягніть його, підчепивши негострим предметом. Тепер ваші навушники розібрані.