Як обтягнути шкірою торпеду. паналей приладів обтяг шкірою.

Кожен власник автомобіля мріє про те, щоб його залізний кінь виглядав на вищому рівні. Багато хто починає перетворювати свій автомобіль з зовнішнього вигляду. Однак не менш важливий інтер'єр автомобіля. На сидіння можна одягнути чохли. А що робити з торпедою? Дуже хороший варіант обтягнути торпеду шкірою. Однак в сервісах з вас за цю послугу візьмуть чималу суму грошей, тому можна це зробити самому.
Вам знадобиться
  • Автомобільна шкіра, калька, креслярські приналежності, ножиці, канцелярський ніж, клей, нитки, голка, будівельний фен
Інструкція
1
Почніть з демонтажу торпеди з салону автомобіля. Для цього скиньте з акумулятора мінусовій провід, щоб вас не вдарило струмом. Відверніть все саморізи, які утримують торпеду . Загляньте в керівництво по експлуатації. Там ви знайдете докладну схему розташування всіх саморізів і засувок. Не забудьте також зняти кермо. Діставати торпеду з салону краще всього через праву передню двері.
2
Тепер необхідно вибрати матеріал і спосіб його кріплення на торпеду . Є кілька варіантів. Справжня шкіра має досить високу ціну, але виглядає прекрасно. Штучна шкіра має ціну нижче, проте поступається справжньою за деякими характеристиками. Найідеальніший варіант - вибрати автомобільну шкіру. Вона підходить за всіма характеристиками, так як розроблена спеціально для використання в автомобілі.
3
Зробіть викрійку для обшивки торпеди. Для цього можете використовувати кальку або дешевий матеріал. Постарайтеся акуратно проміряти всі на знятій торпеді. Враховуйте при цьому, що матеріал необхідно брати з запасом. Також потрібно вибрати спосіб кріплення. Для чорної шкіри найкраще підійдуть білі нитки. Але необхідно дуже акуратно робити шов, щоб він виглядав красиво. Не забудьте про те, що шкіру необхідно зафіксувати на торпеді, щоб вона не збиралася в складки і не з'їжджала на одну сторону. Для цього підійде спеціальний клей.
4
Після виготовлення викрійки акуратно виріжте заготовку зі шкіри. Цю заготовку необхідно приміряти на торпеду . Слідкуйте за тим, щоб всі точно підходило. Якщо якась частина нерівно підходить, то її слід підігнати. Переконавшись в точності заготовки, можна приступати до обтягування. Почніть з самого верху. Змащуйте акуратно клеєм поверхню торпеду і натягуйте шкіру так, щоб не залишалося жодної складки. Кращого всього підігрівати шкіру будівельним феном. Таким способом необхідно обтягнути всі частини панелі.
5
Коли торпеда буде обтягнута, можете приступати до обробки швів. Врахуйте, що від них залежатиме зовнішній вигляд вашої торпеди. Коли роботи з торпедою будуть закінчені, залиште її в теплому приміщенні і дайте гарненько просохнути. Після повного висихання можна встановити торпеду назад в салон.
Салон навіть самого старого автомобіля може заграти новими фарбами, якщо обтягнути його заново. Досить практичним і елегантним матеріалом для перетяжки салону є шкіра, за допомогою якої можна змінити вид не тільки заднього дивана і крісел, а й усього салону машини цілком.
Інструкція
1
Почніть роботу з панелей салону автомобіля. Розрахуйте і прикладіть певну кількість шкіряного матеріалу до приладової панелі і торпеді. Зверніть увагу, що шкіру перед приміркою необхідно замочити в теплій, але не гарячій воді на строк не більше 2-3 годин.
2
Разом з помічником почніть попередню примірку матеріалу. Свідченням того, що шкіра правильно «села» на елемент салону, є відсутність складок і інших дефектів. Поки ваш помічник розгладжує поверхню, добиваючись однорідної щільності матеріалу, скористайтеся феном, щоб просушити шкіру. Потім зніміть її з деталей салону і дайте просохнути. Треба відзначити, що навіть штучна шкіра непогано «пам'ятає» форму.
3
Клеєм змастіть поверхні і внутрішню частину шкіряної обробки. Разом з помічником починайте обтягувати тверді елементи салону автомобіля. Шкіру потрібно розтягнути, тому необхідно знову попрацювати феном, нагріваючи матеріал і полегшуючи, таким чином, роботу по його натяжки.
4
приклеїти шкіру в декілька прийомів, залиште її висихати. Прослідкуйте, щоб не було перекосу або щербинок на поверхні вже висохлого матеріалу. На салон автомобіля не повинні падати прямі сонячні промені. Контрастні температури в процесі обтяжки салону шкірою взагалі вкрай небажані.
5
Підготуйте до перетяжки передні сидіння і задній диван машини. Якщо немає заздалегідь зробленої викрійки, візьміть папір і сантиметр. Знявши старі чохли, виміряйте і обведіть сидіння так, щоб використовувати отриманий креслення як викрійку.
6
Після основної викрійки займіться деталями, вирізаючи їх із шкіри точно за розміром сидінь. Якщо є можливість або бажання надати особливий індивідуальний вид чохлам сидінь, краще зайнятися цим в саму останню чергу, після того, як всі елементи салону автомобіля будуть вже готові.