Як замовити автомобіль з Японії.

Японські автомобілі - лідери продажів у всьому світі. Ці машини цінують за їх надійність, якість, маневреність і безпроблемність в плані ремонту. Сьогодні автовласники хочуть бути впевненими в тому, що машина прийшла прямо з Японії , а не була у когось у власності. Тому покупка машин в Японії стає все більш популярною.
Інструкція
1
Найпростіший варіант замовити автомобіль в Японії - звернутися у фірму, що спеціалізується на таких послугах. Для цього потрібно приїхати до них в офіс і укласти договір на купівлю автомобіля. Віддати при цьому необхідно буде відразу 50 000 рублів в якості застави. Саме така сума потрібна, щоб у випадку, якщо ви передумаєте купувати замовлений автомобіль, фірма-замовник могла сплатити штраф перед японською стороною за те, що машина повернеться до продавця. Якщо ж угода купівлі автомобіля відбудеться, ці гроші зарахують у загальну вартість машини. Далі представники фірми будуть тримати вас у курсі щодо всіх своїх пересувань по покупці автомобіля на японських аукціонах.
2
Можна самостійно замовити собі машину на японському авторинку. Для цього вам потрібно знайти сайт в інтернеті, що спеціалізується на таких послугах. Наприклад, такі як http://totemo.ru/, http://kimuracars.com/, http://www.themotor.ru/та інші. З їх допомогою ви можете стати учасником аукціону в Японії , вибрати собі відповідний автомобіль і замовити його доставку в Росію. Знову ж таки, як і у випадку з фірмою-посередником, вам потрібно буде внести заставу - від 500 до 1500 доларів, який пізніше так само буде включений в загальну вартість машини. Якщо ж ви після покупки не вносите в строк, що дорівнює трьом дням, перший внесок за машину, депозит не повернеться, так як він піде знову ж на оплату штрафів перед японською стороною.
3
Далі ви обираєте вподобану машину і робите на неї замовлення. Покупка авто безпосередньо в Японії вийде вам дешевше, але враховуйте ще, що поки вона до вас добереться, до остаточної вартості додадуться ще й транспортні витрати, і мита. Так що коштувати вона буде трохи дорожче, ніж ви розраховували. Зате у вас буде гарантія, що крім японців у неї не було інших господарів, і по Росії пробігу у автомобіля немає.