Як зробити капот.

Гарний і міцний капот зі скловолокна можна зробити самим. Необов'язково звертатися до професіоналів. Якщо ви хочете спробувати свої сили в цій справі, пропонуємо вам план дій.
Інструкція
1
Спочатку викладемо необхідну форму на заздалегідь підготовленій пенопластовой кришці капота. З цим матеріалом нескладно працювати, він легко приймає потрібні нам форми. Обгорнемо його алюмінієвою фольгою і обмотаємо алюмінієвим скотчем, щоб наш пінопласт не з'їла смола.
2
Зачищаємо місця зіткнення скловолокна з кришкою капота. Якщо цього не зробити, скловолокно до поверхні капота не пристане. І тільки після цього ми можемо починати наносити на конструкцію скловолокно.
3
Дочекаємося повного висихання смоли. Тепер можна працювати і зі шпаклівкою. Наносимо її тоненьким шаром і одночасно надаємо їй необхідні нам обриси. Тільки не потрібно наносити шпаклівку товстим шаром. В іншому випадку вона просто потріскається. Надлишки шпаклівки видаляємо наждачним папером, а поверхню вирівнюємо.
4
Тепер деталь можна пофарбувати і подивитися, як вона буде на машині виглядати. Після примірки кришку знімаємо. Потім обертаємо її скловолокном разом зі смолою по всій поверхні. Цю процедуру слід повторити 4 - 5 разів.
5
Дочекаємося, поки остаточно встане смола. Акуратно від'єднайте нову кришку нашого капота зі скловолокна від старої. З задньою частиною капота проробляємо те ж саме. Отримавши трафарет з задньої половини капота, смолою з'єднуємо обидві половини в одне ціле.
6
Після цього можна починати вирівнювання поверхні шпаклівкою. Всю поверхню нашого капота слід прошпаклевать в декілька шарів. Потім вирівняємо поверхню шкіркою, готуючи її під фарбування.
7
Перед фарбуванням потрібно ще востаннє оглянути капот, се зазори. Якщо нас все влаштовує, на кронштейни кріплення надягаємо кришку. Додаємо алюмінієві смужки з внутрішньої сторони капота для додання жорсткості кришці, хрест-навхрест. Тоді капот на великих швидкостях «грати» не буде. Тепер можна фарбувати і надягати капот на машину.