Як зробити світломузику для комп'ютера. скачати світломузику на монітор комп'ютера при прослуховуванні музики.

Музику на комп'ютері слухають практично все. Але на багато приємніше, коли улюблені мелодії супроводжуються світлом. Світломузика досить популярне явище. Вона управляється програмою «Світломузика». Скачайте програму, і встановіть драйвер LPT. Запустіть «світломузику». Наявність LPT порту в комп'ютері дасть вам можливість припаяти потрібні елементи.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, світлодіоди, LPT роз'єм і кабель, дроти
Інструкція
1
Рекомендується для підключення даного пристрою вилка DB-25M. Діоди підключіть до зворотної сторони вилки. Світлодіод перший підключіть до другого і так далі. Підключіть світлодіоди безпосередньо до LPT-порту (це в тому випадку, якщо відсутня вилка DB-25M). LPT порт симетричний, тому його Піни дуже легко переплутати. Будьте уважні, і перевірте кожен проводок і контакт для виявлення проблем.Номінали резисторів підберіть експериментально. Вони залежать і від використовуваних світлодіодів і від особливостей конкретного порту. Пробуйте з резистором 33 або 47 Ом. Якщо яскравості недостатньо, резистор можна буде прибрати. Вимірюйте струм, який тече через світлодіод. Усі 12 діодів беріть однакової марки та однакового кольору. Перш ніж припаювати, краще визначитеся з полярністю. Можна використовувати вимикач.
2
Світлодіоди найкраще розміщуйте так, як зручніше буде вам. 12 діодів розташовуйте уздовж окружності радіусом 30-40мм. В якості панелі використовуйте корпус системного блоку, кришку від відсіків, пластину з гетинаксу або товстий картон. Отвори потрібного діаметра просвердлите і очистіть від непотрібного сміття. Діод повинен туго входити в отвір. Припаяйте світлодіоди спочатку до друкованої плати. Перевірте конструкцію. Якщо при підключенні пристрою комп'ютер почав перезавантажуватися або вимкнувся, швидко виймайте шлейф з порту. Тоді приступайте до пошуку помилок, і знову увімкніть. Управляти світлодіодами можна за допомогою програми LptPort.exe. Для того щоб комп'ютер блимав, можна вбудувати неонові лампи. Коли буде з'являтися звук, вони почнуть мигати.
3
Дуже простий спосіб отримати музику зі світлом - це скачати програвач WinAmp. Встановіть його на комп'ютер. Запустіть програвач. Натисніть «Start», і зайдіть в настройки "Configure plug-in". У верхній частині вікна є дисплей, який відображає спектр звукового сигнали. Опція "Використовувати ефекти" дозволить відображати кілька ефектів одночасно. Зайдіть в опцію "Налаштування ефектів". Виконайте будь-які дії, які більше підійдуть вам. "Рівень" - працює як звичайний рівень звуку, чим голосніше звук, тим більше лампочок горить. "ЦМУ" - дозволяє налаштовувати кожну лампочку на діапазон частот. "Тікають вогні" - ефект працює в незалежності від спектра, використовує тільки свої настройки. "Інвертування" призначено для виведення результату в инверсной формі, тобто замість вогника буде тінь і навпаки. Виконайте настройки і збережіть їх за допомогою кнопки «Save».