Як змінити ім'я в агента. змінити ім'я та прізвище в агенті.

Практично всі ми користуємося програмами для обміну повідомленнями або дзвінків в інтернеті. На сьогоднішній день таких програм налічується більше десятка. У всіх на слуху слова Skype, ICQ, Google talk, Yahoo messenger, Qip та Mail Agent. Сучасна тенденція - створення програм для спілкування від сервісів електронної пошти або соціальних мереж. У більшості випадків ім'я користувача програми збігається з ім'ям користувача сервісу.
Інструкція
1
Що ж зробити, щоб змінити ім'я , прізвище користувача, а також його псевдонім, більш відомий як ник? Розглянемо послідовність дії на прикладі популярної в Росії програми Mail Agent від сервісу електронної пошти "Mail.ru".
2
Врахуйте, змінити ім'я і прізвище користувача Mail Agent через програму на даному етапі її розвитку не представляється можливим.
3
Вам необхідно зайти на сайт сервісу електронної пошти "Mail.ru" і ввести свій логін і пароль, щоб авторизуватися.
4
Натисніть кнопку «Налаштування» у правому верхньому кутку. Ви потрапите на сторінку налаштувань для всіх сервісів проекту "Mail.ru".
5
У центральному стовпці знайдіть посилання "Анкетні дані". Натиснувши на неї, ви зможете побачити і змінити інформацію, введену при реєстрації електронної поштової скриньки, наприклад, прізвище, ім'я та по батькові, дату народження. Крім того, тут же ви зможете знайти і деякі настройки Mail Agent.
6
У рядку «Ім'я» вкажіть ваше ім'я . У рядку «Прізвище» - вкажіть прізвище, яку ви хочете бачити на сервісах "Mail.ru" і в програмі Mail Agent.
7
Щоб зберегти зміни, необхідно ввести пароль для доступу до поштової скриньки і всіх сервісів в рядку "поточний пароль".
8
Натисніть кнопку зберегти. Тепер ім'я в програмі Mail Agent змінено. По ньому вас можуть знайти ваші друзі.
9
Крім того, ім'я в програмі Mail Agent ви можете змінити, пройшовши авторізіцію в соціальній мережі «Мій світ» від сервісу "Mail.ru".
10
В лівому вертикальному меню натисніть посилання «Анкета». Ви отримаєте доступ сторінці, на якій можна змінити прізвище, ім'я , по батькові, дату народження, псевдонім, сімейний стан і місто проживання.
11
В графах «Ім'я» і «Прізвище» вкажіть, відповідно, бажане ім'я та прізвище.
12
Поставте галочку, якщо ви хочете, щоб вас могли знайти по ваших персональних даних.
13
Натисніть кнопку «Зберегти». Зміни зроблені.