Як розібрати Nokia. розібрати зібрати стільниковий телефон nokia.

Сучасні моделі стільникових телефонів Nokia досить легко піддаються розбиранню. Універсальний корпус телефону не зажадає від людини використання будь-якого спеціального інструменту. Всі дії займуть у вас не більше п'яти хвилин вільного часу.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон Nokia.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно вивільнити акумуляторну батарею з корпусу телефону. Зробити це можна таким чином. Зніміть з пристрою задню кришку, після чого, витягніть батарейку. Після того, як акумулятор буде витягнений, ви отримаєте доступ до гвинтиків, що з'єднує між собою дві частини панелі телефону, а також його окремі вузли.
2
викручуючи кріпильні гвинтики, укладайте їх у тому ж порядку, в якому вони спочатку розташовуються на корпусі. Для більшої зручності ви можете схематично відобразити все гвинтики на аркуші паперу. В такому випадку, открученной гвинт потрібно покласти на відповідну позначку на папері. Дана дія необхідно для того щоб кожен гвинтик зайняв своє становище при подальшій збірці стільникового телефону.
3
Як тільки ви відкрутіть видимі на корпусі гвинтики, ви зможете роз'єднати корпус телефону на дві частини. Для цього потягніть передню частину панелі на себе. Намагайтеся не робити різких рухів. Якщо який-небудь елемент пристрою не закріплений під корпусом, він може вилетіти при роз'єднанні панельки. Вставити його на колишнє місце буде не так просто.
4
Щоб зібрати розібраний телефон Nokia, вам потрібно з'єднати дві частини корпуса, притиснувши їх. Пластикові замки не дадуть панельці розділитися. Закручуючи гвинтики, переконайтеся, що кожен з них закручується на своє місце. Після того, як ви закрутіть всі кріпильні гвинти, встановіть акумуляторну батарейку і закрийте задню кришку пристрою. Щоб включити телефон, скористайтеся відповідною кнопкою.
Моделі телефонів Nokia є досить якісними за всіма характеристиками. Однак іноді і їм потрібен ремонт. Щоб полагодити телефон Nokia 5310, не завжди варто звертатися в майстерню. Ви можете зробити роботу самостійно. Але для цього необхідно розібрати телефон.
Вам знадобиться
  • - маленька плоска викрутка.
Інструкція
1
Приберіть всі предмети, якщо такі є (гарнітура, навушники, брелок і пр.). Після цього зніміть задню кришку, щоб дістати акумуляторну батарею, СІМ-карту і карту пам'яті. Це потрібно для того, щоб гарантувати безпеку даних предметів при проведенні процесу розбирання.
2
Зніміть накладку, яка знаходиться навколо вбудованої камери. Після вставте викрутку або спеціальний інструмент (якщо маєте в наявності) в щілину, яка утворилася між і корпусом і накладкою, що знаходиться навколо камери, і почніть акуратно проводити по всьому периметру, щоб звільнити від кріплень. Під верхньою панеллю ви виявите два невеликих шурупа, які теж слід відкрутити.
3
Переверніть телефон монітором до себе і зніміть накладку, на якій розташовані кнопки. Щоб це зробити, також вставте викрутку в щілину між корпусом і даної накладкою і, керуючись попереднім принципом дії, проведіть навколо по всьому периметру. Коли ви знімете накладку, то зможете бачити ще два шурупа. Так само відкрутіть їх.
4
Отсоедините від телефону клавіатуру. Для цього потягніть за неї, застосовуючи невелике зусилля. Під нею ви виявите ще два шурупа, які також потрібно відкрутити.
5
Відокремте плату від корпусу телефону без підручних предметів. На звороті плати ви виявите два металевих кріплення з боків. Відкрийте їх за допомогою викрутки. Після цього від'єднайте конектор, що знаходиться в лівій нижній частині матриці. Він має коричневий колір і має «Г» -образну форму.
6
Переверніть плату і від'єднайте конектор від матриці екрана, скориставшись викруткою, а потім від'єднайте LCD-матрицю разом з рамкою від материнської плати. Після цього вийміть матрицю з рами.
Зверніть увагу
При використанні викрутки, обов'язково оберніть її вістря папером, щоб не пошкодити тендітні механізми в телефоні.