Як зробити фонтан без насоса. фонтан без насоса своїми руками.

Облаштування власного будинку або дачі - дуже цікаве і захоплююче заняття. Звичайно, можна замовити унікальний дизайн у фахівця, але куди цікавіше прикрасити своє житло самому. Наприклад, фонтан може прикрасити абсолютно будь-яке приміщення. Але установка наносу вимагає спеціальних удосконалень і насоси споживають чимало енергії. Як же зробити фонтан без насоса?
Вам знадобиться
  • Три пластикових судини, трубки, герметик, інструменти, переходнічок, прикраси.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з розмірами майбутнього фонтану. Не варто робити його особливо великим. Якщо вам хочеться мати дуже великий фонтан, то слід задумати про застосування насоса, так як в цьому випадку його використання доцільне. Краще всього зробити ескіз майбутнього фонтану.
2
Тепер про принцип роботи вашого фонтану. Краще всього використовувати принцип сполучених посудин. Його проходять на уроках фізики. Суть полягає в тому, що якщо розташувати дві посудини на різній висоті і з'єднати їх трубкою, то вода буде перетікати з верхнього в нижній. Однак кращого всього модернізувати цей механізм. Для цього необхідно встановити дві посудини на однаковій висоті, з'єднати їх двома трубками. Ці трубки під'єднати до т-образному переходнічку. Коли в судинах буде вода, то вона буде литися вниз і виливатися через переходнічок. Вас залишається лише лити воду в судини зверху і ваш фонтанчик буде працювати.
3
Знайдіть дві посудини. Найкраще з пластику. Посудини повинні бути ідентичними один одному. Візьміть тонку трубочку. Пам'ятайте, чим тонше трубочка, тим довше буде литися ваш фонтанчик. Підійдуть трубочки від кухонних фільтрів. Акуратно просвердлите отвори в дні судин. Вони повинні бути трохи менше діаметра трубки. Після цього вставте трубки в ці отвори. Врахуйте, що вони повинні туго входити. Найкраще обробити місця з'єднання герметиком або холодним зварюванням, щоб вода не просочувалася мимо. Тепер візьміть третій посудину. Його розмір повинен бути вдвічі більше, ніж кожен з верхніх судин, щоб обсяг води з верхніх судин вільно уміщався в нижньому. Встановіть т-подібний переходнічок на дні третього судини рівно посередині. Потім просвердлите на боках посудини отвори у самого дна. Через них просмикніть два шланга, що йдуть від верхніх сусідів. Їх також слід герметично зміцнити. Основна частина вашого фонтанчика готова.
4
Тепер необхідно розташувати фонтанчик у вибраному вами місці. Пам'ятайте, що верхні судини повинні розташовуватися на одному рівні і вище нижнього. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні фонтанчик на вулиці, можна не використовувати нижній посудину, щоб вода виливалася прямо на землю. Якщо ви використовуєте фонтанчик у квартирі, то зробіть нижній фонтан знімним, щоб можна було з нього переливати воду у верхні. Залишається тільки прикрасити ваш фонтан. Тут варто покластися на вашу фантазію і уяву.
Корисна порада
Ретельно перевіряйте всі кріплення трубок і судин, щоб вони були герметичними.
На жаль, не багато хто з нас можуть дозволити собі жити у величезному особняку з невеликим фонтаном у величезному холі. Однак розкоші час від часу хочеться всім. Так що багато хто замислюється про придбання невеликого фонтанчика навіть в квартиру. Але це виріб все ж не дешеве. А чи можна зробити фонтан своїми руками? Дійсно, можна.
Вам знадобиться
  • Ємність для фонтану, клей, акваріумна помпа, невеликий шматок шланга, поліетиленова плівка, керамзит, кілька великих каменів для підставки, черепашки та декоративні камінчики, велика раковина. Так само можна використовувати для оформлення фонтану грунт різних кольорів та інші матеріали на ваш смак.
Інструкція
1
Підберіть ємність для фонтану. Головне, щоб вода не могла з неї витекти. Зробіть в обраній вами ємності отвір для шланга. Саме з неї буде витікати вода. Закріпіть шматок шланга на помпі. Прослідкуйте, щоб ніщо не заважало воді протікати по ньому. Встановіть вийшла конструкцію на дно ємності.
2
Рівномірно розрівняйте керамзит по дну ємності, закривши при цьому помпу. Накрийте все поліетиленовою плівкою. У плівці має бути отвір, через яке можна буде вивести шланг. Покладіть зверху декоративний грунт.
3
Склейте поставку для раковини з великих каменів. Пам'ятайте, що клей повинен бути водостійким, а через підставку повинна бути можливість протягнути шланг. Встановіть підставку, потім встановіть раковину на підставку. Кінець шланга вставте в пророблений раніше отвір.
4
Покладіть декоративні матеріали: це можуть бути красиві камені або черепашки. Ви можете використовувати абсолютно будь-яку прикрасу, яке вам до душі. Залийте в ваш фонтан воду. Вода повинна повністю покривати помпу, але при цьому не підніматися над рівнем грунту. Увімкніть помпу в розетку.
Зверніть увагу
Так як вода буде постійно випаровуватися, її доведеться щотижня підливати в ваш кімнатний фонтанчик.
Корисна порада
Якщо кінець шланга занадто сильно стирчить, то краще його обрізати.