Як накачати руки.

Жінки і чоловіки, коригувальні своє тіло за допомогою фітнесу, приділяють велику увагу накачиванию м'язів рук. Регулярні тренування, що включають вправи на руки , надають їм красиву рельєфність і додаткову силу. Накачати руки в домашніх умовах можна за допомогою спеціального комплексу вправ.
Інструкція
1
Ляжте на живіт, руки зігніть в ліктях, притисніть їх до боками, долоні поставте під плечі, упріться носочками в підлогу. На вдиху підніміться над підлогою, витягнувши все тіло в пряму лінію. Утримуйте положення 1 хвилину. З видихом опуститеся на підлогу.
2
Сядьте на підлогу, обіпріться за спиною на руки . На вдиху підніміть тіло вгору, напружте сідниці, підборіддя притисніть до основи шиї. Зафіксуйте позу планки на 1 хвилину. З видихом сядьте, потім ляжте і розслабтеся.
3
Сядьте на праве стегно, ноги трохи зігніть в колінах. Повторіть позу «планки». Тільки тепер спирайтеся на ступні і праву руку, ліву покладіть на пояс або трохи дотримуйтеся за підлогу, якщо вам складно утримати рівновагу. Стійте так 10-15 секунд, потім поверніться в попереднє положення. Повторіть вправу на ліву руку.
4
Встаньте прямо, ноги розведіть якомога ширше. З видихом опустіть верхню частину тіла вниз і поставте долоні перед собою. Перенесіть вагу тіла на руки . З видихом зігніть руки в ліктях і наблизьте груди до підлоги, на вдиху випрямити руки . Зробіть 10-20 віджимань. Потім зведіть ноги разом і з вдихом підніміть корпус вгору.
5
Сядьте, руки заведіть за спину і упріться ними в підлогу. На вдиху встаньте в позу «планки». З видихом зігніть руки в ліктях, на вдиху випрямити. Зробіть не менше 10 віджимань. Потім сядьте, руки схрестіть на грудях, долоні покладіть на плечі, округлятимете спину, тягніть лікті вперед 10-15 секунд. Ляжте на підлогу і розслабтеся.
6
Для виконання наступних вправ вам знадобляться гантелі вагою не менше 1 кг. Встаньте прямо, руки з гантелями опустіть вздовж тіла. На вдиху підніміть руки в сторони і тримайте їх паралельно підлозі не менше 15 секунд. З видихом опустіть руки вниз. З наступним вдихом знову підніміть руки , але розгорніть їх долонями вгору. Утримуйте руки 15 секунд, потім з видихом прийміть початкове положення і розслабтеся.