Як дізнатися, Які програми запускалися. Як дізнатися коли запускалася програма.

В процесі експлуатації комп'ютера може виникнути необхідність дізнатися, які програми запускаються, а також відстежити дії користувача у вашу відсутність. Причин цьому може бути безліч - бажання знати, чим зайнятий ваш дитина, виробнича необхідність контролю над діями працівників.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Один із способів, який не потребує ніякої додаткової настройки - використання інформації з файлу Prefetch, що знаходиться в системній папці Windows. Відкрийте в будь-якому файловому менеджері папку Windows, яка розташована найчастіше на диску С. Знайдіть і відкрийте папку Prefetch. У цій папці зберігаються файли з розширенням * .pf. Файл створюється операційною системою в момент останнього запуску будь-якого додатку. При повторному запуску програми старий файл затирається і створюється новий. Файл містить назву виконуваного файлу запускаємо програми . Для того щоб бачити час запуску програми , клацніть по значку «Вид» на панелі інструментів і виберіть значення "Таблиця".
2
Але слід врахувати, що дізнатися можна тільки про останній час запуску програми. Для отримання більш повної інформації необхідно налаштувати «Локальні параметри безпеки». Натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Панель управління - Адміністрування», а потім двічі клацніть по значку «Локальна політика безпеки».
3
Для зміни елемента «Політика Аудиту» клацніть у дереві консолі вузол «Локальні політики». Перейдіть на елемент «Політика аудиту. В області відомостей, яка розташована в правій частині вікна, виберіть запис «Аудит відстеження процесів». Даний параметр безпеки визначає, чи підлягає відстеженню та реєстрації успішні або безуспішні спроби запуску додатків. За замовчуванням значення його - «Ні аудиту». Клацніть двічі по цьому записі.
4
У діалоговому вікні «Властивості» встановіть перемикач в положення «Успіх» на вкладці «Параметр локальної безпеки». Підтвердіть зміни натисканням на кнопку ОК.
5
Тепер вибравши з контекстного меню «Мій комп'ютер - Управління - Перегляд подій», і відкривши журнал «Безпека», що знаходиться в правій частині вікна, ви можете контролювати всю інформацію по запуску процесів на вашому комп'ютері.
Якщо на вашому комп'ютері працює декілька чоловік, а ви адміністратор комп'ютера, у вас є можливість (і швидше за все, необхідність) стежити за подіями на комп'ютері. Дізнатися, які запускалися програми, переглянути скріншоти екрану, стежити за змінами файлів і мережевим трафіком ви можете за допомогою програми-шпигуна NeoSpy.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програма NeoSpy.
Інструкція
1
Запустіть браузер і введіть в рядок пошуковика назва програми - NeoSpy. Скачайте її, зберігши на жорсткому диску. Можете скачати на офіційному сайті ru.neospy.net. Програму потрібно встановити, клікніть двічі по установчого файлу. Також варто відзначити, що дані програми потрібно встановлювати глибоко в системі, так як досвідчені користувачі можуть виявити подібні утиліти в папці Program Files.
2
Запустіть програму NeoSpy. Відразу ж варто задати всі параметри роботи програми: яким чином викликати шпигуна з прихованого режиму, пароль на доступ до програми, а також відредагувати налаштування запису логів - в які моменти робити фото екрану, операції з файлової системою та інше. Пароль придумайте важкий, не пов'язаний не з якимись датами та іменами. Краще всього використовувати символи верхнього і нижнього регістра.
3
Виведіть програму в прихований режим, натиснувши «Запустити стеження». Перевірте результат роботи програми через кілька годин. Відкрийте журнал повідомлень, де реєструються всі події, що відбуваються на комп'ютері. Вам буде повністю представлений список всіх операцій, які виконувалися за вказаний період часу на комп'ютері.
4
Запуск програм, відвідування сайтів, видалення або копіювання файлів - всі ці операції були записані як події в журналі логів, і ви легко можете переглянути їх і навіть дізнатися точний час запуску. Про всі можливості програми ви можете дізнатися, зайшовши в допомогу, яка доступна з головного вікна програми. Ви навіть можете переглянути вміст особистого листування в месенджерах або на сайтах соціальних мереж. Але не варто зловживати такою інформацією. Оптимальним варіантом є створення декількох облікових записів з обмеженим доступом.