Як розмістити сайт на своєму комп'ютері.

Будь-який веб-майстер починає створення сайту на своєму комп'ютері. Це дозволяє йому заздалегідь переглянути дизайн сайту , наповнити ресурс контентом, виправити недоліки. До того ж на своєму комп'ютері набагато зручніше працювати, ніж на віддаленому ресурсі. Для розміщення сайту на своєму комп'ютері необхідний лише сервер. Як приклад буде використаний Denwer.
Інструкція
1
Скачайте джентльменський набір denwer. Він включає в себе найнеобхідніше для розміщення сайту на локальному комп'ютері. На даний пакет можна встановлювати як звичайні сайти, так і движки сайтів. Денвер має встановлений сервер, підтримку php, Zend optimizer, MySQL. Таким чином, Денвер є незамінним інструментом для розміщення сайту на локальному комп'ютері.
2
Почніть процес установки Денвера. Для цього клацніть два рази по ярлику скачав програми. Почнеться процес інсталяції. Установка автоматична, час від часу вам необхідно вибирати варіанти. Для початку вибирайте диск для розміщення папок Денвера. Потім натисніть кілька разів клавішу «Enter». Процес установки займає приблизно п'ять хвилин. По закінченню погодитеся з розміщенням ярликів на вашому робочому столі.
3
Запустіть Денвер за допомогою ярлика «Run». Розпочнеться запуск служб і серверів. Тепер необхідно перенести файли вашого сайту в каталоги Денвера. Для цього відкрийте папку, в яку ви встановили набір. Знайдіть каталог «home». Створіть папку з назвою вашого сайту . Відкрийте цю папку. Створіть ще одну з назвою «www». Саме в цю папку копіюйте все зміст вашого сайту . Якщо ви ставите движок, то його файли також інсталюйте в папку «www». Натисніть «Restart» щоб перезапустити сервер. Введіть в адресному рядку назву вашого сайту . Він відкриється і ви зможете працювати.
Сайт в інтернеті - відмінний спосіб просування своїх ідей, творчих задумів, робочих проектів, а також за допомогою персонального сайту кожен може знайти собі друзів, однодумців, і навіть бізнес-партнерів. Наявність сайту відкриває перед вами нові перспективи - тому багато людей мріють створити свій сайт, але не знають, з чого почати. Навчитися створювати прості сайти можуть все - в основі будь-якого сайту лежить стандартний HTML-код.
Інструкція
1
На будь-якому з жорстких дисків свого комп'ютера створіть папку, в якій зберігатимуться файли для вашого сайту. Дайте їй будь-яку назву. Усередині цієї папки створіть ще одну папку і назвіть її Images - в ній будуть зберігатися графічні елементи сайту, малюнки, кнопки, меню, і інше.
2
Для подальшого коректного відображення всіх даних в інтернеті, всі назви і заголовки пишіть латинським шрифтом.
3
Зайдіть в створену папку і в меню виберіть вкладку «Сервіс», а потім - «Властивості папки». У вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і в списку знайдіть рядок «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть галочку з цього рядка, після чого натисніть ОК.
4
Тепер, коли ви включили відображення розширень, знову перейдіть в папку і, клікнувши правою клавішею миші, викличте контекстне меню, в якому виберіть пункт «Створити> Текстовий документ». У папці з'явиться новий файл блокнота. Цей файл стане основою для першої і головної сторінки вашого сайту. Так як ви тільки що включили розширення, файл повинен відображатися в папці як «Текстовий документ.txt».
5
Перейменуйте текстовий файл вручну - видаліть всі назва, включаючи розширення, і поміняйте на index.htm. Підтвердіть перейменування. Відкрийте отриманий html-файл за допомогою будь-якого браузера, а потім у відповідному меню браузера відкрийте вихідний код сторінки. Скопіюйте побачений код і вставте у файл index.htm, відкривши його за допомогою блокнота - цей код стане основою для сторінки, і в нього ви будете вбудовувати всі інші параметри сайту.
6
Знайдіть у скопійованому коді теги і впишіть між ними назву сайту, прибравши всі прогалини між літерами і дужками тегів. У тег meta name впишіть ключові слова, що характеризують ваш сайт.
7
Почніть заповнювати головну сторінку сайту текстовим контентом - між тегами впишіть будь-яку фразу, а потім подивіться, як вона виглядає на сторінці сайту, відкривши файл не блокнотом, а браузером. Зрозумівши принцип створення основної html-сторінки, ви зможете освоїти роботу з іншими тегами, і потім доповнити сайт контентом, оформити його і створити додаткові сторінки.