Як замінити ремінь генератора. Як поміняти ремінь генератора форд.

Про те, що ремінь генератора відслужив покладений термін і потребує заміни, свідчать такі ознаки, як поява характерного "свисту" з-під капота після включення обігрівача салону, дальнього світла фар чи інших електроприладів, що викликають підвищену витрату електроенергії з бортової мережі автомобіля ВАЗ 2106.
Вам знадобиться
  • Торцевой ключ на 17 мм,
  • новий ремінь генератора.
Інструкція
1
Вдобавок, приводом для заміни ременя генератора служать такі ознаки, як тріщини на поверхні ременя, його надмірна розтягнутість і, пов'язана з цим проблема натягу ременя генератора.
2
В тому випадку, коли автовласник вирішив самостійно поміняти ремінь генератора, то виконується дана процедура за наступною схемою: - на заглушеному двигуні піднімається капот, - торцевим ключем на 17 мм відпускається гайка кріплення генератора до натяжна планці, - генератор максимально ближче переміщається до двигуна, - знімається і витягується зношений ремінь генератора, - замість його встановлюється новий ремінь, - виробляється натяг ременя генератора, - генератор фіксується на натяжна планці, шляхом затягування, рані відпущеної, гайки, ключем на 17 мм.
3
Ремінь генератора вважається натягнутим належним чином тоді, коли при натисканні на нього рукою зверху, із зусиллям три-чотири кг, він прогинається не більше одного сантиметра.
Зверніть увагу
Головна? Ремонт своїми руками? Як поміняти ремінь ГРМ на Opel Astra G. Роботу по заміні ременя ГРМ починаємо з того, що відключаємо мінусову клему на акумуляторі. Потім потрібно зняти датчик на повітряному фільтрі. Тепер потрібно зняти корпус фільтра з його вмістом (кришкою і фільтром), для цього потрібно відкрутити саморіз і витягнути трубку забору повітря.
Ремінь ГРМ (газорозподільного механізму) - це ремінь, який виготовлений зі спеціального складу з насічками з його внутрішньої сторони. Вони потрібні для посиленою фіксації і зчеплення ременя в конкретному положенні, не допускаючи зісковзування. Ремінь ГРМ змінив приводний ланцюг і зарекомендував себе з кращого боку, але не на всіх марках автомобілів і вимагає постійного контролю, а іноді й заміни . Спробуйте поміняти ремінь ГРМ на автомобілі Опель, посилаючись на нижчеописаного інструкцію.
Вам знадобиться
  • - Набір торцевих ключів,
  • - викрутка фігурна,
  • - ремінь ГРМ.
Інструкція
1
Почніть з відключення мінусовій клеми на акумуляторі. Після цього зніміть датчик, наявний на повітряному фільтрі.
2
Зніміть корпус фільтра разом з його вмістом, для цього відкрутіть саморіз і витягніть трубку забору повітря. За допомогою домкрата підніміть трохи машину з правої передньої сторони і зніміть колесо, закріпіть машину на підпорах.
3
Зніміть захист під правим переднім крилом. За допомогою домкрата зафіксуйте праву сторону двигуна, при цьому потрібно попередньо покласти прокладки з дерева під картер для того, щоб його не пошкодити.
4
Зніміть праву опору двигуна автомобіля Опель разом з кронштейном. Тепер зніміть ремінь приводу агрегатів. Для цього використовуйте накидний ключ на 15, надіньте його на ролик і відіжміть проти годинникової стрілки, при цьому одночасно звільняйтеся від ременя.
5
Відкрутіть болти і від'єднайте фішку датчика розподільного вала і зніміть верхню захисну кришку. Зніміть заглушку, що знаходиться з боку картера і фіксуйте маховик сталевим стрижнем. Проти годинникової стрілки відкрутите шків колінчастого вала і зніміть його. Для зручності зніміть натяжна ролик для ременя генератора.
6
Після цього зніміть нижню захист, для цього відкрутіть один болт і від'єднайте засувки. Якщо на колінному валі є датчик, його потрібно зняти, відкрутивши два болта. Відведіть його трохи в сторону.
7
Вставте болт кріплення шківа колінного валу назад і вийміть інструмент, фіксуючий маховик. Проверніть колінний вал ключем за годинниковою стрілкою доти, поки дві мітки на зубчастих колесах розподільних валів і колінчастого не сумісний. Фіксатор повинен бути виготовлений з достатньо міцного матеріалу, інакше шестерня його може зігнути і провернутися.
8
За допомогою шестигранника ослабте болт натяжної ролика, вставивши його в спеціальний отвір на важелі. Відведіть ролик в сторону і ослабте зубчастий ремінь, зніміть з розподільних валів і роликів. Все, ремінь знято.
9
Замініть два маленьких ролика на нові, і перевірте помпу. При заміні ременя ГРМ особливо важливо замінити ролик натягу на новий.
10
Тепер переходимо до установки ременя ГРМ. Почніть в шестерінки колінчастого вала, а потім через маленькі ролики до ролика і помпі натяжителя. Спочатку натягніть ремінь на першу шестерню випускного распределительно вала, обведіть і натягніть на впускну шестерню, та, що знаходиться зліва. Якщо при цьому шестерня перестрибне на один зубчик, поверніть її за допомогою ключа назад.
11
Тепер можна робити складання в зворотному порядку.