Як перетягнути торпеду. клей для перетяжки торпедо на авто.

Одна з найскладніших операцій пов'язаних з салоном це перетяжка торпедо. Цей процес дуже трудомісткий і вимагає виняткової зосередженості. Але результат буде виправданий. Перетягнена панель дуже красиво виглядає і викликає захоплення водія і пасажирів. Запасіться необхідними матеріалами і приступайте до роботи.
Вам знадобиться
  • - Матеріал для обклеювання.
  • - Клей.
  • - Будівельний фен.
  • - Ацетон.
Інструкція
1
Зніміть торпедо. Для виконання всіх робіт необхідно провести зйомку торпеди. Робиться це нескладно. Необхідно відвернути кілька болтів і гайок у різних місцях торпеди. Для зручності можна зняти рульове колесо. При знятті елементів (борода, панель приладів, попільничка та інші) не забувайте порядок майбутньої збірки.
2
Знежирте зняту торпеду . Для цього можна використовувати звичайний ацетон. Перед знежиренням не забудьте, як слід витерти панель. Обклеюється поверхня повинна бути ідеально чистою, щоб уникнути появи грудок з пилу і бруду. До того ж матеріал буде неміцно приклеєний, що в подальшому може призвести до його відклеювання.
3
Виконувати обклеювання можна в кілька частин або одним шматком. Якщо ви не знаєте, як можна обклеїти важкодоступні місця або стики з панеллю приладів, бардачком і іншим, то робите обклеювання в кілька шматків. При обклеювання одним шматком матеріалу плануйте заздалегідь, як піде ваша робота. Виріжете один великий шматок. Так чи інакше, обклеювання необхідно виконувати поступово.
4
Нанесіть на поверхню торпеди клей. Використовуйте клей спеціальної марки, який можна купити в автомобільному магазині. Не наносіть клей на всю торпеду . Виконуйте всі поступово. Після того як ви нанесли клей на панель, почніть прикладати матеріал. Його також можна змастити клеєм. Під час склеювання намагайтеся розгладити всі нерівності. Одночасно з цим сушіть клей будівельним феном. Для цього просто направляйте повітря на матеріал. Клей буде густіти під вашим наглядом, і ви зможете вирівняти нерівності.
5
Продовжуйте обклеювання. Поступово і не поспішаючи, стежте за стиками і важкодоступними місцями. Якщо ви виробляєте обклеювання в кілька шматків, то робіть місця стику різних шматків матеріалу непомітними. Вся процедура обклеювання та сушіння панелі займе кілька годин.