Як відключити повідомлення про помилки.

Кожному користувачеві знайоме віконце з сполученням про помилку, що виникає під час роботи програми. Виникнення даного повідомлення означає системний збій програми або гри. Найчастіше ця опція відслідковування помилок відключається користувачем, щоб незначні збої не відволікали увагу і не відключали додаток. Відключити повідомлення про помилках досить просто.
Інструкція
1
Є три способи відключення даного повідомлення. Перший з них проводиться в ручному режимі, який ми розглянемо більш докладно. Другий спосіб полягає в застосуванні різних утиліт і твікеров. Встановивши собі такий твикер, ви знайдете опцію з відключення повідомлення про помилках. Вам варто лише активувати її. Третій спосіб не обтяжує користувача ніякими діями. Останні збірки операційних систем заздалегідь мають відключення повідомлень про помилках.
2
Для відключення даної опції в ручному режимі необхідно зробити кілька простих дій. Натисніть на меню «пуск», далі «панель управління». Знайдіть пункт меню «Система». Клацніть по ньому. Вам відкриється невелике вікно з декількома вкладками. Вибирайте вкладку «Додатково». Після всіх доступних меню ви побачите кнопку «Звіт про помилках». Натисніть на неї. Відкриється вікно, в якому ви можете відключити звіт про помилках. Також можете зняти галочку з звіту про критичні помилках. Натисніть «ОК».
3
У більш сучасних операційних системах відключення звіту про помилках проводиться дещо іншим способом. Натисніть меню «пуск» потім пункт «виконати». Введіть команду wercon.exe для запуску внутрішньої утиліти. Клацніть по меню «змінити параметри». Далі пункт «Додаткові параметри». Ви побачите налаштування з відключення звіту про системні помилках. Вимкніть його і зафіксуйте зміни натисненням кнопки «ОК».