Як зробити зварку.

Бувають такі ситуації, коли потрібно оперативно усунути неприємність у вигляді протікання бензобака, пробоїни в радіаторі, протікання в каналізаційних трубах і багатьох інших ексцесів. Для позбавлення від цих проблем можна зробити «холодну зварювання». Це матеріал схожий на клей на основі епоксидної смоли.
Вам знадобиться
  • Щоб скористатися «холодної зварюванням», нам потрібно дістати саму холодну зварювання, ацетон і наждачний папір.
Інструкція
1
Йдемо в автосалон і купуємо «холодну зварювання». Просто запитайте у одного з продавців, він повинен знати. Продавець вам запропонує, швидше за все, відразу кілька варіантів. Це можуть бути тюбики або шприци із засобом або «ковбаски» консистенцією як пластилін. Вибирайте той, який вам сподобається, вислухавши рекомендації співробітника. Зверніть увагу на те, що «холодна зварка» повинна продаватися у двох компонентах.
2
Потрібно приготувати поверхню. Припустимо, у нас продірявлений бак. Його потрібно висушити повністю. Тепер зачистите поверхню діри наждачним папером. Але деякі шорсткості і нерівності краще буде залишити, щоб забезпечити найкращу адгезію (проникнення і склеювання зварювання з даною поверхнею).
3
Наступний момент - знежирення. Краще обробити поверхню ацетоном або бензином. Але ні в якому разі не використовуйте гас, він жирний. А адже якість нашої «зварювання» залежить саме від якості знежирення поверхні.
4
Тепер потрібно приготувати клейову суміш. Прочитайте інструкцію і слідуйте їй. Відріжте або видавіть потрібний обсяг «зварювання» і перемішайте з другим компонентом. Суміш повинна вийти однорідною. Під час змішування допустимо невеликий нагрів - це нормально.
5
Приступайте до «зварюванні». Нанесіть склеювальний склад на поверхню. Робити це краще якомога швидше, тому що деякі продукти мають властивість швидко полимеризоваться. Тепер почекайте до повного затвердіння «зварювання». Можете зашпатлевать або зафарбувати, якщо потрібно.